Vedėjo amplua į televizijos eterį grįžta kriminalinio žanro specialistas Kristupas Krivickas, praneša TV3.

Garsiausi nusikaltimai, rezonansinės bylos, slapčiausia informacija – visa tai jau šio rudens sezone K. Krivicko vedamoje ir kuriamoje laidoje.

„Beveik visais atvejais visuomenei yra pateikiama tik viena – oficiali įvykio, nusikaltimo, nelaimės versija. Tai tokia versija, kuri yra patogi valdžiai, patogi pareigūnams, tačiau beveik visada ta oficiali versija pasirodo esanti melaginga. Mūsų laidos tikslas  žiūrovams atskleisti, kodėl tiesa yra slepiama“, – apie būsimą projektą pasakoja jo autorius.

Kodėl mes Daktaro ieškome Ispanijoje, kai jis galbūt Lietuvoje, akylai saugomas, policijos komisarams išduoda kruviniausias savo gaujos paslaptis mainais į viltį kada nors išvysti laisvę? Ar susimąstome, kieno užsakymu Panevėžio „tulpiniai“ pagrobė ir nužudė buvusį „Mažeikių naftos“ direktorių Gediminą Kiesų? Kur dešimtis milijonų litų spėjo paslėpti Gintaras Petrikas? O kas, jei visų šių bylų pėdsakai atves iki aukščiausių šalies pareigūnų? Laidos kūrėjai intriguoja itin pavojingomis ir visuomenės dėmesį prikaustančiomis temomis.

Kultinėmis tapusių kriminalinių laidų „Visiškai slaptai“, „Pavojinga zona“ kūrėjas K.Krivickas rudenį televizijos žiūrovams žada daugybę skandalingų tyrimų ir pribloškiančių faktų.

REKLAMA

„Visos iki šiol rodytos kriminalinės laidos tik atspindėdavo paviršių. Niekas nesiryždavo kapstyti giliau. Gerokai giliau. Nes tai brangu, sudėtinga ir pavojinga. Mes ištaisysime šitą klaidą“, – savo naują projektą pristato K. Krivickas.  

Pačios skandalingiausios ir aktualiausios temos, išskirtiniai saugomų liudytojų ir mafijos bosų interviu, slaptų operacijų metu filmuota videomedžiaga – naujausioje kriminalinėje laidoje jau rudenį tik per TV3. 


Rašyti komentarą...
p
pff
2009-06-26 15:14:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam jis dar is viso idomus???
Atsakyti
0

2
2455
2009-06-26 15:44:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Drauge kaip Jacksonas atrodo
Atsakyti
0

i
ina
2009-06-27 16:30:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
lengviausias darbas komentuoti jau komentuota vienas slamstas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų