• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sostinėje susituoke viešųjų ryšių ekspertė, integruotos komunikacijos agentūros „MEDIA GO“ įkūrėja Ieva Radzevičiūtė (28 m.) ir mokslų daktaras, esporto vystytojas Lietuvoje Edgaras Abromavičius (32 m.).

Sostinėje susituoke viešųjų ryšių ekspertė, integruotos komunikacijos agentūros „MEDIA GO“ įkūrėja Ieva Radzevičiūtė (28 m.) ir mokslų daktaras, esporto vystytojas Lietuvoje Edgaras Abromavičius (32 m.).

REKLAMA

Jaunoji po ceremonijos pasirinko vyro pavardę – tapo ponia Ambromavičiene.

Pora susipažino prieš kelerius metus, kai Edgaras kreipėsi į Ievą komunikacijos ir marketingo klausimais.

„Iš karto radome daug bendro – kalbėtis ir diskutuoti galėdavome valandų valandomis. Ilgą laiką bendravome kaip labai geri draugai, sukūrėme stiprų tarpusavio ryšį. Nei vienas iš mūsų per daug nieko nesitikėjo, plaukėme pasroviui“, – pažinties pradžią prisiminė Ieva.

Laikui bėgant tarp Ievos ir Edgaro užgimė stipresni jausmai – 2021-aisiais juodu tapo pora.

Mylimosios rankos E. Abromavičius paprašė šių metų vasarį – Ieva sužadėtuvių nesitikėjo, tad klausimas, ar ji sutiks būti žmona, moteriai buvo staigmena.

REKLAMA
REKLAMA

Vestuvių šventę pora pradėjo planuoti iš karto.

„Abu norėjome jaukios šventės artimiausiųjų rate. Datą pasirinkome visiškai nestandartinę – lapkričio mėnesį. Galbūt taip gavosi dėl to, kad daug ką darome priešingai nei visi“, – svarstė Ieva.

REKLAMA

Įregistravę civilinę santuoką Abromavičiai vedybinio gyvenimo pradžią paminėjo šeimos ir artimiausių draugų rate.

„Didelės puotos nei vienas nenorėjome – kitur gyvenime dedame prioritetus. Tačiau bažnytinę santuoką dar turime ateities planuose“, – sakė Ieva.

Nuotakos tėvai – Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) pirmininkas Dainius Radzevičius su žmona Jūrate – jaunavedžiams linkėjo daug kantrybės, supratimo, palaikymo ir meilės vienas kitam.

REKLAMA
REKLAMA

Ievai šventinį įvaizdį sukūrė dizaineris Egidijus Rainys – vestuvių dieną moteris vilkėjo kelnių ir korseto kombinezoną bei žemę siekiantį apsiaustą. 

Žmona tapusi moteris teigė, kad toks drabužių pasirinkimas ne tik puikiai atrodė, buvo patogus, bet ir praktiškas – vestuvių dieną sostinę nuklojo sniegas.

„Visą gyvenimą maniau, kad vestuvių dieną vilkėsiu žemę šluojančią suknelę ir atrodysiu lyg princesė, tačiau atėjus šiam laikui buvau užtikrinta – noriu plačių kelnių, jokių blizgučių ar nėrinių. Egidijus puikiai pajautė mane ir atliepė visus lūkesčius – sukurtas kombinezono ir apsiausto įvaizdis sulaukė daugybės komplimentų, o itin daug pagyrų sulaukiau būtent iš vyriškosios giminės atstovų“, – sakė Ieva.

Puiki pora, grazus zmones.
Puiki pora, grazus zmones.
Manau anyta tus patenkinta savo marcia jau vien del to, kad pasirinko lietuviska tadicine pavarde - Abromavicienė. Ir pavarde grazi ir atiteko graziai ir ismintingai merginai. Neisdarke. Nuo cia ir prasideda seimos tvirtybe. Laimingo gyvenimo. Nepazistamoji.
Nachrien jie man reikalingi, nei aš jų pazystu, nei man įdomu, kas kur sumetė skudurus ir su kua
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų