„Šok su manimi“ dalyviai tapo devintos „Išsipildymo akcijos“ ambasadoriais

Likus septynioms savaitėms iki Šv. Kalėdų TV3 ir SEB banko atstovai paskelbė „Išsipildymo akcijos“ pradžią. Penktadienį Vilniaus universiteto bibliotekoje rinkosi minėtos televizijos darbuotojai, taip pat projekto „Šok su manimi“ dalyviai. Pastarieji diskutavo apie akcijos privalumus ir lūkesčius.

18 mln. litų – tokia pinigų suma buvo surinkta per devynerius akcijos metus. Jie buvo skirti globos namų vaikams: nupirktos knygos, žaislai, būtini buities daiktai ir drabužiai. TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė džiaugėsi tokiais rezultatais ir vylėsi, kad šiais metais lietuviai bus dosnūs ir padės vaikams.

Renginio vieta pasirinkta ne be reikalo: akcijos organizatoriai vylėsi, kad užaugę globos namų vaikai rinksis Vilniaus universiteto studijas ir įgis aukštąjį išsilavinimą.

„Siekiame, kad globos namų vaikai būtų ne tik pavalgę, bet taip pat turėtų tikslus, baigę mokslus gyventų pilnavertį suaugusiojo gyvenimą“, – kalbėjo L. Blaževičiūtė.

105 įstaigos – toks globos namų skaičius visoje Lietuvoje šiais metais laukia pagalbos. Šių metų naujiena – akcijos ambasadoriai, kuriais tapo populiaraus TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai. Jie keliaus po visą Lietuvą, mokys vaikus šokti, dainuoti ir kitų dalykų. Jie taip pat su visa komanda surengs finalinį akcijos koncertą gruodžio mėnesį.

REKLAMA

Atlikėjas Justinas Lapatinskas nekantrauja atlikti specialiai akcijai sukurtą dainą. Iliuzionistas Mantas Wizard pažadėjo pademonstruoti iki šiol visiems neregėtus triukus. Grupės „YVA“ narė Kristina Ivanova į globos namus važiuos su partneriu Tadu Rimgaila.

„Esu daug kartų buvusi vaikų namuose, mačiau, kaip tiems vaikams reikia dėmesio, meilės. Tikiu, kad su Tadu mes sugalvosime kaip juos nudžiuginti, jis pamokys šokti, aš suorganizuosiu renginį, abu juk esame kūrybingi“, – portalui Balsas.lt minėjo K. Ivanova.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų