Skyrybų skaičius per dešimtmetį sumažėjo ketvirtadaliu

Skyrybų skaičius Jungtinėje Karalystėje mažėja, nes šiuolaikiniai vyrai vis labiau stengiasi, kad jų santuoka būtų sėkminga, teigia tyrimą atlikę mokslininkai, kuriais remiasi šalies spauda.

Ekspertų teigimu, vedę vyrai rimčiau vertina savo įsipareigojimą, ir yra mažesnė tikimybė, kad vyras eis „į kairę“, teigiama „Marriage Foundation“ ataskaitoje.

Savo ruožtu vyrai, kurie su savo partnerėmis tik gyvena, yra labiau linkę būti neištikimi. Tokios poros taip pat yra dažniau linkusios išsiskirti.

„Marriage Foundation“ fondas skelbia norintis gerinti supratimą apie santuoką ir mažinti skyrybų skaičių. Fondas išanalizavo santuokų ir skyrybų duomenis nuo 1993 metų. Tais metais Anglijoje ir Velse buvo užregistruota šiek tiek mažiau nei 300 tūkst. santuokų. Iki 2010 metų santuokų skaičius sumažėjo iki šiek tiek mažiau nei 241 tūkst. O skyrybų skaičius per šį laikotarpį sumažėjo nuo 165 tūkst. iki šiek tiek mažiau nei 120 tūkst.

Taip pat skelbiama, kad skaičius moterų, kuriuos nusprendžia skirtis per pirmų dešimt santuokos metų, sumažėjo 27 proc., kas rodo, jog vis mažiau vyrų „elgiasi netinkamai“. Moterų pareiškimų skirtis per pirmus trejus santuokos metus sumažėjo net 51 proc.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų