Skyrybas išgyvenęs Timati: „2020-ieji buvo tiesiog nepamirštami. Jie visiškai pakeitė mano gyvenimą“

Timati ir Nastya Reshetova buvo kartu maždaug šešerius metus. Pernai jie susilaukė sūnaus. Atrodytų, kad visavertis žvaigždžių šeimos gyvenimas ką tik prasidėjo. Tačiau moteris netikėtai paskelbė apie išsiskyrimą su reperiu. Tiesa, tai nė kiek nepaveikė reperio. 

11

Reperis tikina, kad šie metai buvo nepaprastai geri.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėjas Timati

„Man nuodėmė dėl ko nors skųstis. 2020-ieji buvo tiesiog nepamirštami. Jis visiškai pakeitė mano gyvenimą, todėl jie bus amžinai prisimenami kaip „ypatingi“. Viskas, kas nutiko, nebuvo duota atsitiktinai. Aš išmokau daug pamokų“, – sakė žinomas vyras.

Primename, kad gandai apie Nastya ir Timati išsiskyrimą sklandė maždaug mėnesį, tačiau nė vienas apie tai kalbėti nepanoro. 

Dabar moteris apie tai nusprendė prabilti garsiai ir socialiniame tinkle rašė: „Kad ir kaip liūdna buvo jums ir mūsų artimiesiems... Šie metai daugeliui buvo sunkus jėgų išbandymas, tačiau mūsų sąjunga negalėjo to pakęsti. Mes nebe viena visuma, ne vyras ir žmona, negyvename kartu.

Tai buvo nuostabūs 6 metai nuo mūsų susitikimo momento iki šios vasaros. Mes buvome geriausi draugai, meilužiai, partneriai. Tarp mūsų buvo daug visko ir tai yra puiku. Šie santykiai buvo labai įvairiapusiai, turiningi ir emocingi. Tačiau šiame gyvenime niekas nėra amžinas ir viskas linkę baigtis. Aš pasikeičiau ir pasikeitė mano požiūris į gyvenimą. Siekdama išvengti nešvarių apkalbų, iškart sakau, kad svetimi žmonės čia nedalyvauja, taip pat galite pamiršti „bumerangą“.

Kadangi tai buvo tada ir dabar, mes žinome tik mes, ir nematau prasmės paaiškinti išsamiau. Nežinau, kas bus toliau, bet šiuo metu noriu visą savo energiją nukreipti kita linkme.

Tikiu, kad sugebėsime paversti savo santykius idealiu tėvų tandemu vardan sūnaus. Dėkoju už tai, ką padarei dėl manęs, už tavo meilę ir begalinį palaikymą. Atleisk man už visą praeitį.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų