Skaudus Ernestos pokalbis su mama: aš verkiau, prigėriau vaistų

„Mus įrašinėja“, - beveik kiekvienas realybės šou „Du barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvių pokalbis su namiškiais prasideda būtent šiais žodžiais.

Taip savo mamą perspėjo ir dalyvė Ernesta, kai sėdo prie telefono.

„Aš į tave pasižiūrėjau... Žinai, ką aš tau pasakysiu? Tu esi visiškai neverta dalyvauti tokiuose dalykuose. Kai pamačiau, kaip ant tavęs rėkia Cololo, man tas pats, kad mus įrašinėja, - kalbėjo Ernestos mama. – Aš verkiau. Tu nesi verta, kad tave taip žemintų, supranti? Visi „malalietkos“ geri, tik ne tu. Po tų Cololo žodžių aš verkiau, paskambinau tėvui, vaistų prigėriau“.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvė Ernesta

Mama klausė: „Kodėl ant mano vaiko šaukia? Aš nemačiau, kad iš kitų taip tyčiotųsi, kaip iš tavęs“.

„Tu nesi kažkokia šliundra, supranti? Ar tu augindama tris vaikus tėvynei gėdą padarei? Maniau, kad mano smegenys susprogs“, - kalbėjo Ernestos mama.

„Viskas yra gerai“, - stengėsi ją raminti šou dalyvė.

„Pasistenk, kad tave kuo greičiau išbalsuotų. Tu nesi to verta: nesi „šavala“, ne šliundra. Tu sutvėrei tris gražias mergaites, baigei mokslus... Ką tu čia sugalvojai?“, - klausė mama.


Rašyti komentarą...
N
NUOM
2016-06-28 23:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokioje padėtyje reikia būti, kad dalyvauti tokiuose šou? Nebent atsiduri mirties ir gyvybės pasirinkimo kryžkelėje, kitu atveju save šitaip išdarkyti ir leistis draskomai aš nesuprantu . . .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų