Siurrealistinėje žurnalo premjeroje – molekulinė virtuvė ir Migloko koncertas GALERIJA

Žurnalas „HAPPY365” antradienio vakarą visus draugus sukvietė atidaryti rudens sezoną. Jo pagrindiniu akcentu tapo antrasis žurnalo numeris, kurio, kaip teigia organizatoriai, laukė ne tik skaitytojai, bet ir žvaigždės.

32

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Žurnalo „Happy 365" pristatymas

Praėjusį rudenį žurnalas buvo pristatytas kūrybinės komandos bosės Jurgos Baltrukonytės ir jos vyro, fotografo Algio Kriščiūno namuose, šį kartą veiksmas persikėlė į restoraną „THE GALLERY“. Susirinkusiųjų buvo paprašyta atitikti kvietime nurodytą aprangos stilių: popartas, todėl netrūko itin įdomiai ir stilingai apsirengusių žvaigždžių. Visgi ir kūrybinė komanda nenuvylė: vyko specialaus kokteilio pristatymas, ragauta molekulinės virtuvės šedevrų, o ragana bandė išpranašauti sėkmę. Renginio kulminacija tapo ir exFoje muzikantai Arnas Lukošius, Algis Kriščiūnas, Darius Burokas ir iš emigracijos grįžusi Migloko. 

Prie leidinio dirbo gausi kūrybininkų komanda: rašytoja, redaktorė Jurga Baltrukonytė, fotografas, dailininkas Algis Kriščiūnas, žurnalistas ir laidų vedėjas Orijus Gasanovas, žurnalistės ir rašytojos Agnė Pačekajė bei Akvilė Kavaliauskaitė, stilistė Asta Valentaitė, ginekologė Vaiva Eringytė, sekso ekspertas psichologas Andrius Kaluginas, rašytojas Andrius Užkalnis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų