SEL koncertas Londone atšaukiamas: pats atlikėjas ragina atsiimti pinigus

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį dainininkas Egidijus Dragūnas-SEL nustebino savo gerbėjus netikėtu įrašu socialiniuose tinkluose.

64

„Facebook“ asmeninėje paskyroje jis pasidalijo žinia, jog jo koncertas Jungtinėje Karalystėje atšaukimas, ir, negana to, visa tai – ne dėl atlikėjo kaltės.

(64 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dragūnas Naujuosius žada sutikti blaivas: atskleidė jį kankinusias problemas

SEL’as viešoje savo paskyroje rašė:

„Dėl organizatorių kaltės atšaukiamas SEL koncertas Londone: E. Dragūnas ragina atsiimti pinigus

Grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas informuoja gerbėjus, kad dėl nevykdomų kontrakto sąlygų yra atšaukiamas jo grupės pasirodymas Londone, kuris turėjo įvykti pirmąją vasaros dieną, Jungtinėje Karalystėje.

„Dėl organizatorių kaltės koncertas neįvyks. Labai apgailestauju, kad taip įvyko ir raginu gerbėjus nedelsiant kreiptis į rengėjus ir atsiimti sumokėtus pinigus“, – kalbėjo SEL lyderis.

Pasak E. Dragūno, jo grupės pasirodymą Londone, birželio 1-ąją organizavo „Anglija.today LIMITED“. Šou turėjo įvykti koncertų salėje „Troxy“, 21 valandą, vietos laiku.

„Apmaudu, kad pasirinkome įmonę, kuri nesugebėjo dirbti profesionaliai, atlikti sutartyje esančių darbų. Pažadu, kad į Londoną sugrįšime, bet koncertą rengs tik profesionali, kompetencijos nestokojanti įmonė“, – patikino SEL lyderis.

Egidijus su grupe intensyviai ruošiasi pasirodymams Lietuvoje, kurie liepos 6-ąją vyks Klaipėdos Vasaros estradoje, o gruodžio 21-ąją - Kauno „Žalgirio“ arenoje“, – buvo rašoma įraše.

 


Rašyti komentarą...
T
Tgs
2019-05-06 20:43:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
I Sel koncerta norećia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų