Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
19
Goda ir Evaldas Petrauskai (tv3.lt fotomontažas)

Žinomo boksininko, olimpinio medalininko Evaldo Petrausko žmona – Goda Petrauskienė – ryžosi pokyčiams. Moteris atsinaujino šukuoseną, tačiau tai nėra vienintelis pasikeitimas jos gyvenime.

19

Žinomo boksininko, olimpinio medalininko Evaldo Petrausko žmona – Goda Petrauskienė – ryžosi pokyčiams. Moteris atsinaujino šukuoseną, tačiau tai nėra vienintelis pasikeitimas jos gyvenime.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt G. Petrauskienė prabilo apie išvaizdos pokyčius, artimųjų reakciją bei naujus vėjus gyvenime.

Pasak moters, ji jau seniai galvojo apie pokyčius: „Seniai norėjau kirpčiukų. Tik vis neprisiruošdavau. Lietuvos čempionė Karina Kazarian paprašė pabūti jos modeliu per egzaminą, nes ji dabar yra plaukų meistrė. Jai ir užsiminiau, kad noriu kirpčiukų.“

REKLAMA

Sakoma, jei moteris keičia šukuoseną, reiškia greitai keis savo gyvenimą. Tam pritaria ir pati pašnekovė. „Pasikeitė daug dalykų gyvenime. Atsirado daug veiklos. Tik spėk suktis, kai turi du vaikus. Pradėjau dirbti sporto klube ir lankau grafikos dizaino paskaitas. Taip pat pradedu verslą, kuris susijęs su drabužiais, o Evaldas greitai atsidarys savo bokso salę. Galvojame greitu metu pirkti ir namą“, – šyptelėjo ji.

Paklausta, kaip reagavo artimieji apie išvaizdos pokyčius, moteris džiaugėsi, kad sulaukė tik teigiamų atsiliepimų: „Artimieji bei draugai sakė, kad kirpčiukai man labai tinka. Vaikams irgi patiko ši šukuosena. Kol kas susilaukiau tik pagyrų. Kad ir kaip bebūtų, šukuoseną dariausi dėl savęs, o ne dėl kitų.“

Tiesa, kiek anksčiau G. Petrauskienė buvo teigusi, kad galvoja apie skyrybas, tačiau ši santykių krizė – praeityje. „Buvome arti skyrybų“, – naujienų portalui tv3.lt kalbėjo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau rašėme apie G. ir E. Petrauskus. 

Moteris iki šiol jaučiasi dėkinga Evaldui už ketverius bendro gyvenimo metus, o ypač už meilę ir rūpestį jos sūnumi iš ankstesnių santykių. Goda tikina, kad berniukas tėčiu laiko būtent sportininką ir net turi jo pavardę. 

„Sūnus be proto myli Evaldą – turbūt net labiau už mane. Aš niekada nebūčiau pagalvojusi, kad sutiksiu vyrą, kuris taip mylės mano vaiką. Liūdna, kad tikrasis tėvas negali pasigirti tokiais dalykais. Mūsų santykiai įtempti, nes vis dar nerandame bendros kalbos. Jis labai mane yra įskaudinęs, apgavęs ir net apvogęs“, – be užuolankų sakė Goda.

jei ji čia skaitosi "pražydo" tai tada labai užjaučiu ir patariu į psichologus kreiptis, o gal net ir į psichiatrus... Bėda su šituo padaru...
Kas ta tokia.... Is kokio kolhozo
Niekam ji neidomi ,kam rašomi apie ją
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų