• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį sekmadienį 4 geriausių TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ porų laukia didysis super finalas, kurio metu paaiškės nugalėtojai – tie, kurių venomis iš tiesų jau teka salsa. Ir nors dalyvius vertins komisija iš Kubos, balsuodami už savo favoritus nugalėtojus išrinks tik žiūrovai iš Lietuvos. Nepraleiskite progos nuspręsti, kas verčiausi laimėti projektą!

Jau šį sekmadienį 4 geriausių TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ porų laukia didysis super finalas, kurio metu paaiškės nugalėtojai – tie, kurių venomis iš tiesų jau teka salsa. Ir nors dalyvius vertins komisija iš Kubos, balsuodami už savo favoritus nugalėtojus išrinks tik žiūrovai iš Lietuvos. Nepraleiskite progos nuspręsti, kas verčiausi laimėti projektą!

REKLAMA

Prasidėjus tiesioginei sekmadienio transliacijai, žiūrovai už savo favoritus bus kviečiami balsuoti telefonu – būtent jie išrinks nugalėtojų porą.

O jei jūsų mėgstamiausia pora jau iškrito, bet vis tiek norėtumėte jiems parodyti dėmesį, kviečiame rinkti ir mylimiausią „Salsamanų“ porą. Tą galite padaryti čia:. Balsuokite ir galbūt jums nusišypsos laimė gauti puikius prizus!

Didysis finalas įvyks ypatingoje Kubos vietoje – ten, kur kažkada vaikščiodavo Ernestas Hemingvėjus. O šį sekmadienį čia žengs ir 4 „Salsamanų“ poros, iš kurių kiekviena svajoja projektą nugalėti!

REKLAMA
REKLAMA

Tai – aktorė Gailė Butvilaitė ir jos partneris Oddebi, aktorius Tadas Gryn ir joj partnerė Cher, dainininkas Norbertas Liatkovskis ir joj partnerė Raquel bei televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė ir jos partneris Adrianas.

REKLAMA

Tokia pat ypatinga bus ir sekmadienio vakaro komisija, kuri paskutinį kartą pasisakys apie visus šokėjus. Joje – salsos pasaulio legenda Santiago Alfonso, Holivudo kino akademijos narė Libia Batista, salsos ambasadorė Lietuvoje Sandra Saikauskaitė bei žinomų atlikėjų ir šokėjų vadybininkas Victor Ofarrill.

Idealiai pasirodyti nori visos poros. Tačiau kartu jie jau yra dėkingi už visa tai, ką patyrė. „Suprantu, kokie talentingi yra visi mano kolegos, kurie važiavo kartu iš Lietuvos. Džiaugiuosi už kiekvieno patirtį, o taip pat – ir už save bei Adrianą“, – neslėps laidoje J. Jurkutė.

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors projektui artėjant prie pabaigos Jurgita jau beveik laisvai kalbės ispaniškai, ši pora pasiekė ir dar kai ką svarbesnio. Jie jau pradėjo susikalbėti be žodžių – užtenka tik žvilgsnio ar judesio.

„Aš nebuvau tikra, ar fiziškai galiu atlaikyti tokį krūvį. Tikrai jaučiau didelį jaudulį: kas tas mano partneris, kaip mums seksis, ar tarp mūsų bus ryšys? O kai susipažinome, jaučiau, kaip jam nedrąsu. Atrodė, kad jis bando suvokti, ar jis man patinka, ar aš su juo gerai jausiuosi, ar jis padės man išpildyti mano lūkesčius“, – pasakos ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O štai pačią moterį labiausiai džiugina tai, kad šiame projekte ji atsiskleidė taip, kaip niekada anksčiau. Jurgita iš tiesų visiems parodė tikrąją save.

„Aš, kaip Jurgita Jurkutė-Širvaitė, kurią Lietuva projektuose buvo įpratusi matyti elegantišką, čia turėjau galimybę parodyti daug platesnį savo spalvų spektrą. Ir Adrianas, kaip profesionalus šokėjas ir mokytojas, tas mano spalvas labai įžvelgė. Keista, kad žmogus, kuris taip nedaug tave pažįsta, taip greitai gali tai pastebėti“, – neslėps nuostabos ji.

REKLAMA

Ir nors porai kelyje pasitaikė ne vienas iššūkis – tiek dėl nuolat repeticijas stebinčios Adriano žmonos, tiek ir dėl didžiulio šokėjo jaudulio, ne kartą peraugusio kone į panikos atakas – jie atlaikė viską. O pasiekę finalą, jie nuspręs išpildyti tai, ko kartą jau nepavyko – paskirti šokį Jurgitos dukrelei Kornelijai.

„Dukryte, tai – šokis, kuris yra skirtas tau!“ – sakys ji.

Didysis „Salsamanų“ finalas, kuriame už kiekvieną porą balsuos žiūrovai iš Lietuvos – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Kas per komentarai,kokio lygio zmones raso,zemiau jau nebegali kristi.Pasidziaukit,kiek jegu zmones atiduoda siekdami kuo geriau pasirodyti,o ka jus komentatoriai esat gyvenime pasiekia?
geri komentarai, nes žmones mato, kokia neteisybė - aukštinama ir garbinama tik šita ponia, ji čia svarbiausia, jos nuomonė svarbiausia. Kalbina ir kitus, bet ne tiek, kiek Jurkutę. Labai negražu ir neteisinga. Ir net neabejoju, kad ji laimės. O kaip kitaip? Juk šitokia protinga, išgelbejo partnerį, plius Mis Lietuva. Tai užtat žmones ir piktinasi, man irgi nepatinka, kad ji tiesiog brukama, kaip ir jos nuomonė. Lyg visi kiti būtų kvailai ir neturetų ssvo nuomonės.
pasirodė - susireikšminusi, pasikelusi ponia. Net neabejoju, kad laimės ji, tam ir yra tas lietuvių balsavimas. Daugiausia dėmesio jai, daugiausia kalbinama ji. Išgelbsti savo partnerį savo bioenergetinemis galiomis. Gal TV pagalba ją priims? O svarbiausia, kad dalyviai negalės nieko pasakoti, tai mes nieko ir nesužinosim. O kad Jurkutė garbinama, išskiriama iš visų dalyvių, tai čia matosi. Bet iš tikrųjų laimėtojai jie visi - buvo Kuboje, maudėsi, šoko. O poniai, galimai, reikia dar vieno titulo ir priminti, kad ji yra - juk beveik visi ją pamiršom.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų