REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Ruslanas Kirilkinas ir Edita Rupeikaitė (nuotr. asm. archyvo)

Atlikėjo Ruslano Kirilkino vizažo meistrė bei vadybininkė Edita Rupeikaitė atvirai papasakojo apie darbą su žinomu žmogumi bei atskleidė, koks jis yra nulipęs nuo scenos.

9

Atlikėjo Ruslano Kirilkino vizažo meistrė bei vadybininkė Edita Rupeikaitė atvirai papasakojo apie darbą su žinomu žmogumi bei atskleidė, koks jis yra nulipęs nuo scenos.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt E. Rupeikaitė prabilo apie R. Kirilkiną ir ateities planus.

Pasak moters, jiedu pažįstami jau keletą metų. „Visada žavėjausi Ruslanu kaip nuostabaus balso savininku, tačiau jo nepažinojau. Susipažinau artimiau ir atradau dar daugiau teigiamų jo būdo bruožų bei kasdien randu jų vis daugiau. Kas liečia darbą kartu – Ruslanas visada reikalauja iš savęs maksimaliai geriausio rezultato scenoje. Lygiai to paties jis tikisi ir iš žmonių, kurie dirba su juo. Jis reikalauja profesionalumo ir iš garso operatorių, su kuriais nuolatos dirba. Atsainiai atliekamas darbas geros kokybės koncerto nesurengs“, – savo pastebėjimais dalijosi ji.

Nepaisant to, jog R. Kirilkinas reikalauja aukščiausios kokybės darbo, tačiau dirbti su juo yra paprasta ir smagu: „Ruslanas yra pozityvus, šmaikštus ir turi labai gerą humoro jausmą. Dirbti kartu niekada nebuvo sunku. Galbūt aš pati labiau jaudinausi prieš klipo „Prisiglausk“ filmavimą, nes nežinojau, kokie bus jo lūkesčiai. Galiausiai viskas pavyko puikiai ir visa komanda liko patenkinta rezultatu, nes ši daina pelnė Lietuvos radijo stočių gausias simpatijas bei stulbinančias peržiūras „YouTube“ platformoje.“

REKLAMA
REKLAMA

Edita dažnai atlieka ne tik Ruslano vadybininkės, tačiau ir vizažo meistrės vaidmenį, tačiau dabar ji vis nutolsta nuo pastarosios veiklos. „Turiu daug darbų ir planų, todėl vizažui nebegaliu skirti daug laiko... Vasaros metu turiu laiko tik labai mažai daliai žmonių, kurie nori užsirašyti pas mane“, – sakė ji.

REKLAMA

Tęsdama pasakojimą apie R. Kirilkino vadybininkės darbą, ši tikino, kad darbo čia sočiai: „Didžiausias iššūkis yra sudėlioti jo koncertų grafikus, nes norinčių Ruslano savo šventėje ar renginyje yra labai daug. Galiu išduoti paslaptį, kad rudeniop klausytojus pasieks nauja jo daina. Kilo minčių dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, tačiau dar laukiame tos vienintelės dainos nugalėtojos iš kelių kompozitorių.“

Baigdama pokalbį apie darbą su R. Kirilkinu, Edita atskleidė, koks jis yra nulipęs nuo scenos. „Labiausiai mane stebina Ruslano paprastumas ir žmogiškumas. Dalyvauju daugumoje jo koncertų ir matau jo meilę ir pagarbą kiekvienam savo klausytojui. Jis atiduoda visą save ir netaupo balso, nes jis yra vienas iš nedaugelio Lietuvos atlikėjų, kuris dainuoja tik gyvai. Po koncerto visada priima visus norinčius nusifotografuoti, bendrauja su gerbėjais. Labai džiaugiuosi, kad galiu dirbti su juo, nes jis yra labai profesionalus ir vienas stipriausių balsų Lietuvoje savininkas“, – kalbėjo vizažo meistrė bei R. Kirilkino vadybininkė Edita.

 

Žiauriai geras balsas, o visa kita nesvarbu-manęs tai nejaudina. Kūrybinės sekmės
Man nesvarbu jo orientacija, o kokios gražios dainos ir žodžiai,aš klausausi dainų,o ne orientacijos,ir nemalkit šudo,vistiek neapšiksite, o balso tai pavydėti galima ir kaip atliekamos dainos
Kokie jūs žmonės!Man lb patinka jo dainos,dažnai klausausi.Ruslanas visada kils aukstyn kol nustosit žeminti jį.Būkite tolerantiški ir žiūrėkit save!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų