Ronaldo įsigijo prabangų turtą: nepagailėjo išleisti ir 6 mln. eurų

Cristiano Ronaldo neseniai užbaigė dar vieną solidų futbolo sezoną. Jis Turino „Juventus“ gretose per 46 rungtynes įmušė 37 įvarčius, ženkliai pagerino ankstesnio sezono rezultatą ir su komanda tapo „Serie A“ nugalėtoju.

15

Po ankstyvo pasitraukimo iš UEFA Čempionų lygos ėmė sklisti gandai, kad C.Ronaldo gali palikti „Juventus“, bet jis sulaukė skambučio iš naujojo trenerio Andrea Pirlo, kuris portugalą nuramino ir patikino, kad mato jį kaip labai svarbią ekipos dalį.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cristiano Ronaldo įsigijo įspūdingą turtą

C.Ronaldo, pasibaigus sezonui, nusprendė pasinaudoti nedažnai pasitaikančia proga praleisti daugiau laiko su šeima. Jis su Georgina Rodriguez ir keturiais vaikais leidosi į kelionę jachta, kuria plaukioja šalia gražiausių Prancūzijos krantų.

Portugalas atostogoms nusipirko naują „R123“ jachtą. Už prabangią vandens transporto priemonę C.Ronaldo paklojo apie 6 mln. eurų. Jachtoje – užtektinai vietos gausiai portugalo šeimai. Čia yra penkios kajutės, šeši tualetai, platus holas ir virtuvė. C.Ronaldo įsigyti šią jachtą tikrai nebuvo sudėtinga. Portugalo turtas yra vertinamas 500 mln. JAV dolerių. Kasmet jis uždirba maždaug po 100 mln. JAV dolerių.

Šaltinis: sportas.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų