Romantiškos Šv. Valentino dienos idėjos jai ir jam

Valentino diena – viena romantiškiausių dienų metuose. Tad nieko nuostabaus, kad kiekvienas norime šią dieną atšvęsti kuo originaliau ir įstabiau. Bet kyla vienintelis klausimas, kaip atšvęsti ir paminėti šią dieną, kad ji ilgam įsirėžtų į atmintį.

Dažnai patarimų ir idėjų ieškome internete arba klausinėjame draugų kaip originaliau praleisti šią dieną, bet, verta paminėti, kad geriausios, gražiausios ir romantiškiausios idėjos vis dėlto plaukia iš mūsų pačių. Svarbiausia taisyklė, kad Valentino dienos dovana ar staigmena nebūtų brangi, bet eitų tiesiai iš širdies. Štai keletas užuominų:

Idėjos jai:

Šią Valentino dieną vaikščiodami susikibę rankomis prisiminkite jūsų pažinties dieną. Nieko nėra geriau už malonius prisiminimus ir jaudulį keliančias emocijas. Jai, be abejonės, patiks jei nupirksite, o galbūt pats pagaminsite širdelės formos pyragą arba padovanosite aksominiu kaspinu perrištą šokolado ar saldainių dėžę. O jeigu turite dainavimo sugebėjimų, sudainuokite savo merginai serenadą ar bent jau parašykite meilės prisipažinimo eilėraštį. Padarykite ką nors, kas ją „užburtų“: net ir judviejų nuotrauka ant puodelio ar pagalvės bus puikus įrodymas kokia ji jums svarbi.

REKLAMA

Idėjos jam:

Taip pat kaip ir moterys, vyrai mėgsta dėmesį ir būti lepinami. Ši Valentino diena gali būti puiki proga pademonstruoti mylimajam savo kulinarinius sugebėjimus. Pagaminkite mėgstamiausią jo patiekalą ir pamaitinkite jį. Jei ruošite romantišką vakarienę, nepamirškite, kad svarbiausias akcentas turėtų būti.... žinoma, desertas. Ir kuo saldesnis. Padovanokite jam su nuoširdžiausią meilės prisipažinimais, kurie sujaudintų iki pat širdies gelmių. Šią dieną pasidalinkite su mylimuoju savo slapčiausiomis fantazijomis ir norais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų