Reperis Ironvytas pristatė vaizdo klipą „Laisvė“

Reperis Ironvytas pristatė naują vaizdo klipą dainai iš debiutinio albumo „Pirmas“. Simboliška, jog daina, pavadinimu „Laisvė“ pristatyta visuomenei šiuo metu svarbiomis Lietuvai aplinkybėmis, minint sausio 13-osios 25-metį. Ar šis kūrinys ir skirtas šiai progai paminėti?

15

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Reperis Ironvytas ragina gyventi sveikai

„Pirmiausia, šis kūrinys buvo pradėtas rašyti laikotarpiu, kuomet 2015 m. vyko vieni didžiausių neramumų susijusių su Rusijos ir Ukrainos konfliktu.Tai man kėlė nerimą bei labiausiai stebino jaunimo abejingumas. Supratau, kad šiuolaikinis jaunimas nevisada suvokia, kas yra laisvė, jiems tai atrodo natūralu ir sunku patikėti, kad mus gali kas nors užpulti, vėl atimti laisvę. Atrodo, kad okupuoti buvom kažkada labai senai, o pagalvojus praėjo viso labo tik 25 metai - tai ir buvo pirmasis „kabliukas“ dainos temai,“ – pasakojo Ironvytas.

Tačiau daina nėra vien tik apie nepriklausomybę – laisvės tema atskleidžiama įvairias kampais. „Šalies nepriklausomybė buvo viena iš temų, privertusių mane susimąstyti. Toliau svarsčiau apie tai, kodėl yra tiek daug nelaimingų žmonių aplinkui. Dažnai mes patys save suvaržome – bijome, ką pasakys aplinkiniai, bijome kurti, tiesiog bijome būti savimi. Dažnas per savo godumą stringa pinigų karuselėje ir tampa jų įkaitu. Kažkas siekdamas savo laisvės pasirenka netinkama kelią ir patenka už grotų. Gyvenimas yra įdomus, todėl turime daug erdvės interpretacijai, nuspręsdami, kur yra mūsų laisvė ar nelaisvė.“

REKLAMA

Paklaustas apie pačią vaizdo klipo idėją, atlikėjas, sakė, kad iš karto po dainos sukūrimo turėjo galvoje mintį, kaip visa tai turėtų atrodyti. „Rašant kūrinį įsivaizdavau, kad vaizdo klipo scenos turi buti filmuojamos būtent žvarbią žiemos naktį. Iškart žinojau, kad klipo gamybą patikėsiu savo bičiuliui Vilmantui Grubiu ir jo „Gruvi Media“ komandai. Filmavimo naktį spaudė 20 laipsnių šaltukas, tačiau vardan gražių vaizdų vertėjo pasistengti, rezultatu esu visiškai patenkintas,“ – sakė Ironvytas.

„Su Ironvytu dirbame jau nebe pirmą kartą. Mus sieja tai, kad abu esame savo srities entuziastai ir šiek tiek pamišėliai, todėl dirbame be miego ir siekiame maksimalaus rezultato. Todėl net ir stiprus šaltis mūsų neišgąsdino, juk siekiame geriausio rezultato, o, ar mums pavyko, tegu vertina žiūrovai,“ – sakė „Gruvi media“ įkūrėjas Vilmantas Grubys.


Rašyti komentarą...
M
Mike Pukuotukas
2016-01-14 00:00:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo toliau tuo labiau man patinka lietuviskas repas!
Atsakyti
0

A
Audrone
2016-01-14 00:03:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieviškai graži daina ir nuostabus klipas! Žiūrėjau ir nesuvaldžiau ašarų ;( Labai gražu ir patriotiška
Atsakyti
0

A
Audrone
2016-01-14 00:04:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieviškai graži daina ir nuostabus klipas! Žiūrėjau ir nesuvaldžiau ašarų ;( Labai gražu ir patriotiška
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų