Ramūnas Zilnys jau žino, už ką statytų „Eurovizijoje“

 „Eurovizijos“ baigtis kartais specialiai prognozuojama taip, kad atkreiptų dėmesį į vieną ar kitą atlikėją. Taip sako žurnalistas, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys. Nepaisant to, jis taip pat įvardija savo favoritą ir tikina, kad jo spėjimai paprastai būna taiklūs.

Nors buvo pramintas Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės dueto krikštatėviu, apie muziką rašantis žurnalistas nevisai sutinka su šia etikete. „Tai visiškai netikslu, nes Vaidui su Monika dainuoti pasiūlė kitas komisijos narys – Gediminas Zujus. Bet aš nesiginčiju, man patinka, kaip kartu dainuoja Vaidas ir Monika. Jeigu kažkas nori sukurti gražią legendą, kad tai sugalvojau aš, esu tikrai nieko prieš“, – tikina muzikos ekspertas.

Jis sutinka, kad po nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos ilgai nerimsta aistros, bet taip, pasak jo, vyksta visose šalyse. „Visur yra daug diskusijų ir aistrų dėl „Eurovizijos“, ir tai yra gerai“, –sako pašnekovas. Muzikos apžvalgininkas mano, kad šiemet Lietuva pasirinko gerą, puikiai įsimenančią dainą. „Priedainis visada yra labai svarbu, o dainoje „This time“ yra ne tik skambus priedainis“, – kalba R. Zilnys.

REKLAMA

Žurnalistas tvirtina kol kas daugiausiai dėmesio atkreipęs į švedų pasirodymą. „Tai nėra taip ryšku, kaip Loreen, kai pamačius pasirodymą buvo aišku, kad kitiems bus labai sunku su ja konkuruoti, bet šiais metais, manau, švedų pasirodymas vėl gali labai nustebinti“, – svarsto vyras. Jis sako, kad, jeigu šiandien kas nors priverstų lažintis iš 300 eurų, jis statytų būtent už Švediją. Paprastai muzikos eksperto spėjimai būna taiklūs. „Dažniausiai tie atlikėjai, kurie man atrodo galintys laimėti „Euroviziją“, patenka į penketuką“, – tvirtina R. Zilnys.

 Jis atvirai sako, kad praėjusiais metais nemanė, jog Austrijos atstovė Conchita Wurst laimės konkursą. „Bet ne dėl muzikinio pasirodymo, ne dėl dainos, kuri buvo pakankamai gera, nors nebūtinai geriausia praėjusių metų „Eurovizijos“ konkurse. Maniau, kad Europa yra konservatyvesnė ir tas ryškus įvaizdis gali sutrukdyti daugelyje balsuojančių šalių gauti aukštą rezultatą“, – mano žurnalistas.

R. Žilnio žodžiais, kartais atrodo, kad „Eurovizijos“ baigties prognozės yra iš anksto pakreipiamos viena ar kita linkme. Tai, pasak jo, daro ir lažybų bendrovės, ir oficiali „Eurovizijos“ svetainė, ir kiti apie konkursą rašantys interneto portalai.

„Likus porai mėnesių pradedi pastebėti, kad labai daug kalbama apie vieną ar kitą atlikėją. Taip buvo su Emmelie De Forest iš Danijos, su Conchita Wurst. Ir kartais gali prisigalvoti sąmokslo teorijų, kad jau yra iš anksto formuojama nuomonė“, – sako pašnekovas. Jo manymu, tai irgi labai daug reiškia – jeigu daug kalbama apie vieną atlikėją, natūralu, kad yra žmonių, kurie pradeda labiau domėtis, koks tai artistas, kokia daina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų