Jau pirmadienį gyvenimo būdo laidoje „Nuo...iki...“ ‒ išskirtinis Europos sunkiosios atletikos čempiono, 34‒erių Ramūno Vyšniausko ir jo žmonos Inesės interviu. Vyras ne tik supažindins su savo mylimąja, bet ir su vos prieš kelis mėnesius gimusiu pirmagimiu Ąžuolu.

„Su Inese apie vaikus kliedėti ėmėme vos po savaitės draugystės. O po pusantro mėnesio sužinojau, kad laukiamės“, ‒ džiugiausias pastarųjų metų akimirkas pasakos garsus sportininkas. Pasak vyro, žmoną jis įsimylėjo vos pamatęs.

Tuo tarpu Ramūno žmona, 28‒erių Inesė tikins į vyro žodžius vos po savaitės draugystės, esą ji taps ne tik jo žmona, bet ir vaikų motina, iš pradžių žiūrėjusi atsargiai. „Kai susipažinome, nežinojau, kad jis garsus ir daug pasiekęs sportininkas. Tik mano mama labai išgyveno ir prašė būti atsargesnei. Ji ir papasakojo ne tik apie Ramūno pasiekimus, bet ir apie jo meilės romanus“, ‒ tikins Ramūno žmona.

Ramūnas Vyšniauskas papasakos ir tai, kur ir kodėl buvo dingęs ne tik iš viešo gyvenimo, bet ir sporto pasaulio pastaruosius dvejus metus. „Tai buvo sunkiausias mano gyvenimo laikotarpis. Gyvenau su nuskausminamaisiais“, ‒ pasakos sportininkas.

Kokios sveikatos problemos kankino Ramūną Vyšniauską, kam šiuo metu su žmona rengiasi sportininkas ir kada civilinę santuoką įregistravusi pora ketina tuoktis, sužinosite jau pirmadienio vakarą laidoje „Nuo...iki...“, 19.10 per LNK.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų