R. Šimukausko žmona apie pažintį su vyru: „Neįmanoma tokio aktoriaus nepastebėti“

Charizmatiškas ir talentingas teatro, kino bei televizijos aktorius Ramūnas Šimukauskas savo talentu, nuoširdumu ir humoro jausmu pavergė ne tik savo gerbėjus, bet ir mylimą žmoną Robertą. Jau šį šeštadienį TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ žinomi sutuoktiniai atviraus apie pažintį, santykius, gyvenimą pakeitusią dukrą ir darbą kartu.

30

Šį kartą filmavimo aikštelėje, įsikūrusioje „Floros simfonijos“ terasoje, Kaune, šeimyninei ir ypač nuotaikingai kulinarinei dvikovai susitiks kino, teatro ir televizijos aktorius Ramūnas Šimukauskas ir jo žmona, teatro projektų prodiuserė ir koordinatorė Roberta Šimukauskienė. Kas – tėtis ar mama – gamina geriau, nuspręs jųdviejų dukrelė Elzė Elžbieta.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. R. Šimukausko žmona apie pažintį su vyru: „Neįmanoma tokio aktoriaus nepastebėti“

Gyvenime nuolat vienas kitą besistengianti palaikyti pora šeštadienio ryto dvikovai nusiteiks azartiškai. „Tai aišku, kad mama dabar papirkinės vaiką. Nusuksim nugaras ir varžysimės, nėra čia ką kalbėti, reikia daryti“, – neketindamas nusileisti žmonai kalbės R. Šimukauskas.

Žiūrovų numylėtiniu laikomas R. Šimukauskas publiką paperka ne tik talentu, bet ir paprastumu bei geru humoro jausmu. Roberta taip pat prisipažins, kuo gi ją sužavėjo jos vyras ir atskleis jųdviejų pažinties istoriją.

„Susipažinome teatre, prieš daug metų, jau net nebeprisimenu prieš kiek. Dirbau vadyboje teatre, o jis buvo aktorius – taip ir susipažinome. Neįmanoma tokio aktoriaus nepastebėti. Jis sužavėjo savo protu, kantrybe, ramybe“, – atviraus moteris.

„Ji buvo gražiausia ir talentingiausia vadybininkė tame teatre. Tai, kaip gali nepastebėti talentingo žmogaus? Talentingas žmogus matosi iš toli“, – gražių žodžių žmonai negailės R. Šimukauskas.

Ne tik laisvalaikį, bet ir darbe daug laiko praleidžiantys kartu, sutuoktiniai teigs, kad tai jiems nepatogumų ar trinties santykiuose nesukelia. „Esame pripratę prie to jau nuo pačios pažinties pradžios ir neįsivaizduojame, kad gali būti kitaip. Ir kasdienybė, ir laisvalaikis – pas mus viskas persipina“, – apie gyvenimą kartu kalbės R. Šimukauskienė.

REKLAMA

Restorano „Floros simfonija“ terasoje įsikūrusioje laidos studijoje šeštadienio rytą virs nuotaikinga kova, gims itin atviri pokalbiai ir netrūks smagių istorijų. Konkurentai, išsiskirstę į skirtingas puses, mėgins iškovoti pergalę kepdami ant grilių: R. Šimukauskas su šefe Ilona Juciūte-Čibirkiene gamins atlantinių menkių filė su riešutų plutele, o R. Šimukauskienė, padedama „Kamado BONO“ grilio šefo Vadimo Amosovo, keps lašišą su ruduoju cukrumi.

Kaip visada švieži ir kokybiški produktai patiekalų gamybai atkeliaus tiesiai iš Centrinio Kauno turgaus, kur laidos šefė Ilona visada susirenka gėrybes kulinarinėms kovoms.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų