tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Princui Williamui ir Harry – skaudus smūgis: iš naujo išgyvena motinos žūties skausmą (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas

Princesės Dianos bičiuliai išpeikė „Netflix“ serialą „The Crown“ po to, kai pastebėjo, kad filmuoja jos žūties akimirkas. Liudininkai teigia, kad bendrovės filmavimo grupė filmavo kraupias scenas, kuriose aktorė  Elizabeth Debicki įkūnijo princesę Dianą.

6

Princesės Dianos bičiuliai išpeikė „Netflix“ serialą „The Crown“ po to, kai pastebėjo, kad filmuoja jos žūties akimirkas. Liudininkai teigia, kad bendrovės filmavimo grupė filmavo kraupias scenas, kuriose aktorė  Elizabeth Debicki įkūnijo princesę Dianą.

REKLAMA

„Netflix“ tvirtino, kad „tiksli avarijos akimirka“ seriale nebus rodoma, tačiau karališkosios šeimos gerbėjai ir draugai dėl šių scenų pakilo į kovą.

Debbie Frank, kuri buvo Dianos astrologė, laikraščiui „Mail“ sakė, kad princui Williamui ir Harry bus „siaubinga“ matyti atkurtą jų motinos žūtį.

Ji teigė: „Akivaizdu, kad Dianos vaikams bus baisu vėl tai matyti. Tai nejautru. Jaučiu, kad Dianos mirtis ir avarija buvo didžiausias šokas mūsų kartai. Tai turėjo tokį didžiulį poveikį visai šalies psichikai.“

REKLAMA

„The Crown“ kūrėjai mano, kad jie turi teisę rodyti tokias scenas, tačiau artimieji galvoja kitaip.

Tai įvyko po to, kai kita artima draugė Simone Simmons laikraščiui „The Sun“ sakė, kad populiarioji drama gali priversti Harry ir Williamą prisiminti „skaudžiausią“ savo gyvenimo laikotarpį.

REKLAMA

Ji sakė: „Tai žiaurūs, sadistiški ir nedori žmonės, norintys atkurti šias akimirkas. Jie yra žemiausi iš žemiausių. Jie perrašinėja istoriją taip, kaip jiems sekasi, ir tai mane labai piktina. „Netflix“ sąmoningai atgaivina skaudžiausią berniukų gyvenimo laikotarpį. Jie verčia juos iš naujo išgyventi skausmą, agoniją ir psichologines kančias, kurias jie patyrė, kai mirė jų motina. Manau, kad tai bjauru ir liguista. <..>  Šios programos kūrėjams nerūpi sosto įpėdinis ir viskas, ką jis patyrė. Kodėl šie beširdžiai, nejautrūs žmonės jaučia poreikį atkurti tą siaubingą dieną?“

REKLAMA

Primename, kad praėjo 25 metai nuo tragiškos princesės Dianos avarijos, tačiau pasaulį sukrėtusi mirtis vis dar yra prisimenama iki pat šių dienų. Paskutines princesės gyvenimo akimirkas prisimena ir greitųjų pagalbos tarnybų darbuotojai, kurie pirmieji atskubėjo į nelaimės vietą.

Vienas jų, kuris pirmasis atsidūrė prie tragiškos avarijos Prancūzijoje, pasidalino prisiminimu, ką laikydama jo ranką, paskutinį kartą pasakė princesė Diana.

Princesei Dianai tebuvo vos 36-eri, kai ji žuvo po sukeltos automobilio avarijos Paryžiuje 1997 metų rugpjūčio 31 dieną. Avarijos metu taip pat žuvo jos bendražygis Dodi Fayedas bei transporto priemonės vairuotojas.

REKLAMA
REKLAMA

Automobilis rėžėsi į Pont de l'Alma tunelį Prancūzijos sostinėje, o po avarijos į įvykio vietą pirmoji atskubėjo greitoji pagalba.

Paskutinės gyvenimo akimirkos

Vienas iš pirmųjų atskubėjusių padėti darbuotojų buvo ugniagesys Xavier Gourmelon, kuris pirmą kartą pamatęs princesę Dianą net neįsivaizdavo, kas ji tokia yra. Jis negalėjo patikėti, kad automobilio gale sėdėjusi „blondinė moteris“ buvo sunkiai sužalota, kadangi ji buvo atmerkusi akis ir sąmoninga.

REKLAMA

Prieš iškeldamas princesę Dianą iš automobilio, ugniagesys ją laikė už rankos ir guodė, prašydamas bandyti nurimti. Diana jo paklausė: „Dieve mano, kas atsitiko?“ Praėjus vos kelioms minutėms nuo šių žodžių, jai sustojo širdis, rašoma mirror.co.uk.

X. Gourmelon anksčiau „The Sun“ sakė: „Atlikau jai širdies masažą ir po kelių minučių ji vėl pradėjo kvėpuoti. Žinoma, tą kartą apėmė palengvėjimas, kadangi pamaniau, jog išgelbėjau šiai moteriai gyvybę.

REKLAMA

Jeigu atvirai, maniau, kad ji išgyvens. Greitosios pagalbos automobilyje ji į ligoninę buvo išvežta gyva, todėl viltis, kad jai pavyks išgyventi, buvo didelė. Visgi, vėliau sužinojau, kad dėl rimtų vidinių sužalojimų, ji mirė ligoninėje. Buvo labai apmaudu, tačiau tos nakties prisiminimai mano galvoje išliko amžinai.

Tada net neįsivaizdavau, kad į avariją papuolė princesė Diana. Apie tai sužinojau tik tuomet, kai ji buvo atiduota į medikų rankas. Vienas iš paramedikų man ir pasakė, kad tai ji – princesė Diana.“

Nepaisant visų gydytojų pastangų išgelbėti gyvybę, princesė Diana mirė paryčiais Pitie-Salpetriere ligoninėje Paryžiuje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų