Į finalą nepatekęs Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jeronimas Milius po antrojo pusfinalio koncerto neatrodė panašus į pralaimėtoją.

Paklausus, koks jausmas jį užplūdo, kai konkurso vedėjai paskelbė paskutinį finalo dalyvį, J. Milius šmaikštavo: „Jau maniau, kad nebeturėsiu laiko, kada nusipirkti suvenyrų. O jei rimtai, tai gaila, kad negalėsiu dar kartą atstovauti Lietuvai ir išeiti su šalies vėliava. Bet jaučiuosi atidavęs save šimtu procentų“.

Po paskutinės generalinės repeticijos Lietuvos atstovas apgailestavo, jog konkurso organizatoriams galutinai nepavyko įgyvendinti visų lietuvio pasirodymo sumanymų. Tačiau tik dėl sugriauto pasirodymo plano atlikėjas kažko kaltinti nesiruošia.

„Versti kažkam kaltę būtų kvaila. Tebūnie, aš gal kažko nepadariau... Jei žiūrovai mano dainos nepasirinko, vadinasi, nepasirinko. „Eurovizija“ - tai loterija. Norėjau patekti į finalą, bet ką padarysi. Nors man labai svarbu Lietuvos vardas ir jo garsinimas“, - iškart po antrojo pusfinalio sakė J. Milius.

Beje, jis su visa Lietuvos delegacija į gimtinę grįš tik sekmadienį, po „Eurovizijos“ finalo. Tad dainininkas turės daug laisvo laiko.

„Turėsiu laiko po miestą pavaikštinėti, finalą pažiūrėsiu, suvenyrų nusipirksiu. Nes pastarąjį laiką tik repetavau, sportavau, stengiausi išsimiegoti“, - atviravo gerai nusiteikęs vaikinas. J. Milius prieš tai buvo sakęs, jog gyvenime iš prigimties yra maksimalistas.

REKLAMA

„Maksimalistas esu sau. Bet iš tiesų padariau viską, ką galėjau. Jei man sako, jog savo daina suvirpinau širdis, vadinasi, savo tikslą pasiekiau“, - sakė jis.

Vaikinas buvo patenkintas savo pasirodymu. Kaip ir jo mokytojas Povilas Meškėla. Jis „Eurovizijos“ atlikėją pagyrė net nesulaukęs antrojo pusfinalio nugalėtojų dešimtuko.

Jeronimas užsimena, kad ateityje taip pat nespjaus į roko balades ar miuziklus primenančius kūrinius: „Pasiūlymų jau yra. Kol kas tik tiek galiu pasakyti, bet netrukus sužinosite“.

Edita Maželytė, Belgradas (Serbija)


Rašyti komentarą...
l
ligi
2008-05-23 11:03:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
o ka as sakiau su sitokiom baladem nieko nepasieksi ......geda tikrai
Atsakyti
0

*
***
2008-05-23 11:05:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis, šaunuolis, šaunuolis. Kaltinti galima jei nebent tai, kad čia taip pat politiniai žaidimai, o ne dainų konkursas. Viskas atrodė tikrai labai puikiai. O kad nepatekom į finalą tai čia tikrai niekas nekaltas.
Atsakyti
0

E
Evaldas
2008-05-23 11:22:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
viskas buvo labai puiku ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų