Prakalbo apie paskutines princo Philipo dienas: į ligoninę grįžti nenorėjo

Likus kelioms dienoms iki mirties, princas Philipas, Edinburgo kunigaikštis, pasak šaltinių, buvo „geros formos“ ir reikalavo „jokio šurmulio“ po grįžimo iš ligoninės.

24

Princas Philipas buvo „geros formos“ likus vos kelioms dienoms iki savo mirties – paskutines gyvenimo dienas jis leido su savo mylimąją „Lilibet“, kaip jis vadino Karaliene, Vindzoro pilyje, pranešė „Mirror“ šaltiniai.

Edinburgo kunigaikštis buvo nusiminęs, kad dėl COVID-19 suvaržymų, jo negalėjo lankyti visi šeimos nariai, tačiau dar savaitės pradžioje jis daug skaitė, rašė laiškus ir kalbėjosi telefonu su savo artimaisiais.

Šaltiniai „Daily Mail“ kalbėjo, kad grįžęs iš ligoninės 99-erių princas buvo „ramesnis ir tylesnis“, o daugiausiai laiko leido savo kambaryje. Šalia lovos jis laikė dvi nuotraukas – savo mamos ir savo žmonos.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Philipas

Jis buvo nusprendęs, kad mirtį pasitiks savo namuose. Vindzoro rūmuose buvo pakeisti ir laikai, kuomet karališkoji pora pietaus, priklausomai nuo to, kaip jautėsi princas. Šaltinis teigė, kad Philipas atšaukė ryto arbatą, kurią patiekdavo darbuotojai, o jo apetitas buvo mažas ir jis mažai ką bevalgydavo.

Karalienę girdėjo sakant, kad kunigaikštis atsisakė nešioti klausos aparatą, be to jis atsisakė, kad darbuotojas pakeltų Philipo numestus akinius, nes jis norėjo juos paimti pats.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkosios poros apsilankymas Lietuvoje

Kai jis jausdavosi pakankamai gerai, jis sėdėdavo ir mėgaudavosi saulės spinduliais. Nors princui Philipui vaikščioti darėsi vis sunkiau, tačiau jis eidavo pasiremdamas lazda, nes negalėjo pakęsti minties apie neįgaliojo vežimėlį.

Pranešama, kad jis liepdavo patraukti „tą daiktą“ jam iš akių.

Šaltinis sakė: „Grįžęs į Vindzorą jis pasakė, kad negrįš į jokią ligoninę. Jis nuolat reikalavo, kad nebūtų „jokio šurmulio“.

Karalienė paskelbė apie savo „gilų liūdesį“, kai patvirtino, kad Edinburgo kunigaikštis, neseniai gydytas dėl širdies ligos ir infekcijos, mirė penktadienio rytą, likus vos dviem mėnesiams iki 100-ojo gimtadienio.

Bekingemo rūmų pranešime rašoma: „Su dideliu liūdesiu jos Didenybė Karalienė paskelbė apie savo mylimo vyro, Jo Karališkosios Didenybės, Edinburgo kunigaikščio princo Philipo, mirtį. Jo karališkoji aukštybė šį rytą ramiai mirė Vindzoro pilyje“.


Rašyti komentarą...
.
.....
2021-04-10 13:42:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvo eruditas, intelektualas, šviesi ir išskirtinė asmenybė. Gaila, bet Laikas eina ir princams bei karaliams
Atsakyti
-4

D
Danutė
2021-04-10 19:53:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šviesi, iškili asmenybė. Amžino jam poilsio ir ramybės artimiesiems.
Atsakyti
-1

R
Rasa
2021-04-14 19:56:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiems tokio sveiko proto, išminties ir meilės... Sulauktas ypatingas amžius... Ramybė mirusiam.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų