REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien princas Williamas švenčia 40-ąjį gimtadienį. Tuo tarpu karališkosios šeimos gerbėjai leipsta juokais – internete plinta komiškas vaizdo įrašas iš princo vaikystės. 

Šiandien princas Williamas švenčia 40-ąjį gimtadienį. Tuo tarpu karališkosios šeimos gerbėjai leipsta juokais – internete plinta komiškas vaizdo įrašas iš princo vaikystės. 

REKLAMA

Iki ašarų internautus prajuokinusiame vaizdo įraše „TikTok“ užfiksuota karalienė Elžbieta II, besivejanti dar mažą princą Williamą, kuris bėga paskui karietą. 

Vaizdo įrašas užfiksuotas 1986-aisiais, princo Andrew ir Saros Ferguson vestuvių dieną. Įraše matoma jaunavedžius išlydinti karališkoji šeima. Princui Williamui pabodo ramiai stovėti šalia močiutės – berniukas pasileido paskui karietą. 

Elžbieta II kaip mat pasileido bėgti paskui anūką, norėdama jį sulaikyti, o paskui ją – ir visi kiti. Vaizdo įrašas platformoje pasirodė visai neseniai, bet jau spėjo surinkti kelis tūkstančius paspaudimų „patinka“.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai karalienė bėga, bėga ir visi kiti“, – juokavo internautai. Vienas „TikTok“ vartotojas prisiminė princo Louiso išdykusį elgesį karalienės valdymo platininio jubiliejaus metu ir parašė, jog „obuolys nuo obels netoli rieda“.

REKLAMA

Primename, jog Tėvo dienos proga princas Williamas pasidalijo šilta šeimos akimirka. 

Jaukioje nuotraukoje princas su atžalomis užfiksuotas atostogų metu. Princą George‘ą ir princesę Charlotte jis laiko apkabinęs, o tuo tarpu princas Louisas šypsosi įsitaisęs jam ant pečių. 

REKLAMA
REKLAMA

Nuotrauka užfiksuota šeimos atostogų senoviniame Petros mieste metu. Tai – vienas iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų, juo išrinktas 2007 metais po daugiau nei 100 milijonų žmonių balsavimo. 

„Linkime laimingos tėčio dienos visiems tėčiams ir seneliams visame pasaulyje“, – rašoma prie nuotraukos Kembridžo kunigaikščių socialiniuose tinkluose.

Primename, jog remiantis pranešimais, princas Williamas su žmona Kate ruošiasi perkelti savo šeimą iš namų Londone ir apsigyventi karalienės Elizabeth II Vindzoro rezidencijoje.

„The Sunday Times“ pranešė, kad šeima turėjo palikti Kensingtono rūmus, o jų sūnus princas George'as (8 m.) ir dukra princesė Charlotte (7) pakeisti mokyklą. George'as ir Charlotte baigs dabartinę parengiamąją mokyklą Batersyje, o rugsėjį įstos į naują mokyklą netoli Vindzoro su jauniausiu broliu ir seserimi, ketverių metų princu Louisu.

REKLAMA

Šis didelis žingsnis įvyko, nes princas Williamas greitai švęs savo 40-ąjį gimtadienį, dėl kurio jis juokavo, kad tai bus „bauginanti šventė“. Kensingtono rūmai buvo pagrindinė jų rezidencija nuo 2017 m., kai jie persikėlė į sostinę iš savo kaimo namų Anmer Hall Norfolke.

Pranešama, kad šeima pasiliks savo turtą Vakarų Londone, o spaudos tarnyba liks ten. Jie taip pat ir toliau dažnai lankysis Norfolko namuose, nes tai yra jų „laimės vieta“, – rašė „The Sunday Times“. Williamas ir Kate esą planuoja, kad ši sodyba pasibaigus vaikų mokslo metams taps nuolatine jų gyvenamąja vieta. Oficialiai šie planai kol kas nepatvirtinti.

REKLAMA

Vienas gyvenimo Berkšyre privalumų būtų tas, kad Kate tėvai gyvena nuo čia vos už 45 minučių kelio automobiliu. Tačiau būtent laisvė vaikams esą yra svarbus veiksnys. „Realybė yra tokia, kad šeimos veikimo galimybės Londone yra gana ribotos“, – laikraštis citavo šeimos draugą. Vaikai negali tiesiog išeiti į parką ir su draugais žaisti futbolą.

Karalienė didžiąją laiko dalį praleido Berkšyro rezidencijoje nuo princo Philipo mirties 2021 m. balandžio 9 d. Jau seniai buvo spėliojama, kad Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė vieną dieną gali persikelti į Vindzoro pilį, nes Williamas neplanuoja gyventi Bekingemo rūmuose tik būdamas karaliumi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Sunday Times“ teigimu, šeimos galimybės Londone yra „gan ribojamos“, todėl persikėlimas suteiks šeimai daugiau laisvės, leis vaikams žaisti su draugais lauke.

Skelbiama, kad antrasis eilėje į sostą kunigaikštis nori kuo geriau praleisti laiką su šeima kaime, kol jam neteks sėsti į sostą ir nepadaugės atsakomybių. Praeitą savaitgalį princas Williamas ir Kate buvo pagrindiniai karalienės platininio jubiliejaus svečiai, šeštadienio vakarą pasirodę karališkajame balkone, per vakarėlį bei rūmų iškilmes.

Pora kartu su savo vaikais George'u ir Charlotte lankėsi Kardifo pilyje, kad susitiktų su atlikėjais, dalyvaujančiais platininio jubiliejaus šventės koncerte.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų