Pirmagimio besilaukianti Jurgita Jurkutė šventiniame renginyje tiesiog spindėjo

Prezidentė pakvietė Lietuvos žmones dovanoti knygų, dalytis jomis ir kuo daugiau skaityti.

13

Šventėje kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai architektas ir grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, muzikantas Donatas Montvydas, žurnalistai ir laidų vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Jurgita Jurkutė su dienos centrų vaikais dalijosi įspūdžiais apie jų gyvenimą pakeitusias knygas.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prezidentė įžiebė pirmąją šalies Kalėdų eglę ir paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią

Neseniai apie nėštumą paskelbusi J. Jurkutė pasipuošė dailia languota suknele.

Šeštus metus vykstanti akcija „Knygų Kalėdos“, kviečianti dovanoti bibliotekoms knygas, šiemet skirta mažinti socialinei atskirčiai, bendromis pastangomis kovoti su smurtu, priklausomybėmis, gerinti visuomenės sveikatą ir skatinti įsivaikinti. Todėl šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą, pranešė prezidentės spaudos tarnyba.

(115 nuotr.)
FOTOGALERIJA. "Juozas Statkevičius Couture" kolekcijos pristatymas pavasaris/vasara 2017. Vakaro svečiai

Kaip pažymima Prezidentūros pranešime, dar nė neprasidėjus akcijai jau padovanota beveik 6 tūkst. knygų. Nacionalinės premijos laureatas rašytojas Grigorijus Kanovičius Lietuvos mokykloms perdavė 2,5 tūkst., vienas prekybos centras – 3 tūkst. gyvenimą keičiančių knygų.

REKLAMA

Pranešime prezidentė pažymi, kad šeštus metus vykstančios „Knygų Kalėdos“ yra šventinio stebuklo dalis, o visos geros knygos tampa stebukladarėmis. Valstybės vadovės teigimu, knyga gali pakeisti gyvenimą – įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį.

Akcija „Knygų Kalėdos“ tapo visuotiniu, knygų mylėtojus visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu: knygas tradiciškai dovanoja šalies gyventojai, bendruomenės, verslo ir visuomeninės organizacijos, leidėjai ir rašytojai, užsienio šalių ambasados. Per penkerius akcijos „Knygų Kalėdos“ metus šalies bibliotekoms padovanota per 172 tūkst. knygų.

Valstybės vadovės inicijuotą „Knygų Kalėdų“ akciją įkvėpė 2011 metais gautas Lietuvos vaikų laiškas, kuriame jie papasakojo bibliotekose pasigendantys naujų knygų. „Knygų Kalėdose“ dalyvauja 1270 viešųjų ir 1500 mokyklų bibliotekų.


Rašyti komentarą...
k
komentatorius
2016-11-25 19:14:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip suseno per 10 metu tai visiskas pyzdecas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų