REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Michaelis Schumacheris, septyniskart pasaulio čempionas ir neabejotinai geriausias visų laikų „Formulės-1“ lenktynininkas, po siaubingo nelaimingo atsitikimo slidinėjant, sužalojusio jo gyvenimą, beveik dešimtmetį nesirodė viešumoje.

Michaelis Schumacheris, septyniskart pasaulio čempionas ir neabejotinai geriausias visų laikų „Formulės-1“ lenktynininkas, po siaubingo nelaimingo atsitikimo slidinėjant, sužalojusio jo gyvenimą, beveik dešimtmetį nesirodė viešumoje.

REKLAMA

Praėjo beveik 10 metų, kai Michaelis Schumacheris paskutinį kartą buvo matytas viešumoje. Neabejotinai geriausias visų laikų „Formulės-1“ lenktynininkas M. Schumacheris laimėjo septynis pasaulio čempiono titulus ir įkvėpė kelias lenktynių žvaigždžių kartas pasišvęsti šiam sportui. Jo sėkmė ir šlovė buvo tokia didelė, kad jis peržengė šios sporto šakos ribas ir tapo pasauline ikona.

Žmona gerbia vyro privatumą

Deja, 2012 m. antrą ir paskutinį kartą pasitraukus iš lenktynių, jo šeimai liko tik vieneri metai, kuriuos jie galėjo praleisti kartu, kol jų gyvenimas pasikeitė visiems laikams. 2013 m. gruodį Prancūzijos Alpėse M. Schumacheris slidinėjo ne trasoje, griuvo ir trenkėsi galva į uolą, patirdamas gyvybei pavojingus sužalojimus.

REKLAMA
REKLAMA

Po daugelio savaičių dirbtinai sukeltoje komos būsenoje ir kelių mėnesių ligoninėje jis grįžo į namus prie Ženevos ežero, kur juo rūpinasi rūpestinga žmona Corinna ir medicinos personalo komanda, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA

Nuo to laiko jo niekas nematė, o naujausios informacijos apie tikrąją jo sveikatos būklę yra labai mažai.

„Netekome mūsų sporto megažvaigždės, suteikusios tiek daug džiaugsmo daugeliui žmonių, – anksčiau šiais metais sakė F1 lenktynininkas britas Jonny Herbertas, M. Schumacherio draugas „Benetton“ komandoje. – Buvo labai liūdna, kad Mickas negalėjo turėti šalia savo tėvo, ir liūdna, kad mes, F1 bendruomenė, neturime jo lenktynių trąsoje. Labai gaila.“

REKLAMA
REKLAMA

Corinna laikosi savo vyro privatumo saugojimo politikos – detales leidžiama žinoti tik artimiems šeimos nariams ir tiems draugams, kuriais besąlygiškai pasitikima. Šeimos nariai retai kada viešai kalbėjo apie jo būklę.

„Kiekvieną dieną pasiilgstu Michaelio. Bet jo pasiilgstu ne tik aš, – 2021 metais pasirodžiusiame „Netflix“ dokumentiniame filme pareiškė ji apie savo vyrą. – Tai vaikai, šeima, jo tėvas, visi aplink jį. Visi pasiilgsta Michaelio, bet jis yra čia – kitoks, bet čia. Jis vis dar kasdien man rodo, koks stiprus jis yra.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Manau, kad tėtis ir aš dabar vienas kitą suprastume kitaip, – pridūrė jo sūnus Mickas. – Tiesiog todėl, kad kalbame panašia kalba – automobilių sporto kalba. Ir kad turėtume daug daugiau apie ką kalbėtis. Štai kokios mintys sukasi mano galvoje didžiąją laiko dalį. Galvoju, kad būtų šaunu, kad taip būtų. Viską atiduočiau vien dėl to.“

Naujausia žinia: vilties nėra

Tik nedaugeliui leidžiama apsilankyti ir sužinoti daugiau apie M. Schumacherio būklę.

REKLAMA

Vienas iš tokių asmenų yra buvęs FIA vadovas ir „Ferrari“ bosas Jeanas Todtas. „Jis ir jo šeima yra mano šeima“, – sako jis.

Kitas – Rogeris Benoit, garsus F1 žurnalistas. Šveicaras po lenktynių reguliariai rūkydavo cigarus su M. Schumacheriu.

Neseniai kalbėdamas apie M. Schumacherio būklę ir pasveikimą, jis atsakė paprastai: „Į šį klausimą yra tik vienas atsakymas, kurį jo sūnus Mickas davė viename iš savo retų interviu – atiduočiau viską, kad galėčiau pasikalbėti su tėčiu.“

„Šis sakinys pasako viską, kaip jo tėvui sekasi jau daugiau nei 3500 dienų. Vilties nėra“, – pridūrė jis.

Čia sena naujiena,tą rašė prieš metus.Išknisa ir rašo kaip naujausios žinios.
Idomiausia yra komentarai kai vienas kaušas raso kitam kaušui
Gal nenusišnekėk,kai turi pinigų,bet sveikatos ir naujų smegenų neidėsi,o pas tave turbūt nei to,nei to nėra.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų