Pamatykite – ši trijulė sveria beveik tūkstantį kilogramų

775 milijonai – tiek visame pasaulyje yra nutukimu sergančių žmonių. Šiame reitinge aukščiausią vietą užimančios Jungtinės Amerikos Valstijos – ne naujokės. Net septintadalis nutukimu sergančių žmonių gyvena būtent ten.

16

Trys giminaičiai – Naomi Anderson, Chitoka Light ir Drew Stewart – savo gyvenimą nusprendė parodyti visam pasauliui. Kartu per 900 kilogramų sveriantys giminaičiai dalyvauja realybės šou, kuriame jiems suteikiama galimybė atlikti svorio mažinimo operaciją. „Mano visa šeima serga nutukimu, tad jei mes kažko nepakeisime savo gyvenime, kažkas gali mirti“, – taip žiūrovams sakė 30-ies Naomi.  

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nutukimu sergantys giminaičiai: kartu jie sveria per 900 kilogramų

Jauniausioji projekto dalyvė N. Anderson svajoja apie šeimos pagausėjimą, tačiau mintis apie galimas nėštumo komplikacijas dėl per didelio svorio – ją gąsdina: „Negaliu nieko kaltinti dėl to, kad esu apkūni, pati save tokia padariau“, – dailymail.co.uk sakė ji.

Trejus metus nebuvo lauke

Merginos pusseserė Chitoka (49) su savo viršsvoriu kovoja jau daugelį metų. „Aš pavargau nuo to, kokia esu. Ši lova baigia mane išvesti iš proto!“, – guodėsi moteris.

REKLAMA

Lova moteriai atstoja viską – joje jai įrengta virtuvinė technika, kad ji nepasikeldama galėtų gamintis sau maistą.

Vis dėlto su tokiu antsvoriu ji nebegali susitvarkyti pati, tad dėl šios priežasties Chitoka nebuvo išėjusi į lauką daugiau nei trejus metus: „Man liūdna, kad dėl viso to esu kalta tik aš“, – sakė ji.

Priklausomybė maistui

Moterų pusbrolis Drew (43) kovoja su priklausomybe maistui: „Jei esi priklausomas nuo narkotikų – gali tai paslėpti, jei nuo alkoholio – gali paslėpti, bet jei tavo priklausomybė yra maistas – visi tai mato“, – aiškino vyras.

Virš 300 kilogramų sveriantis vyras valgo ištisą parą – tiek vairuodamas, tiek gulėdamas ar kur nors eidamas. „Suprantu, kad tai gali mane pražudyti, todėl turiu kuo greičiau su tuo susitvarkyti“, – sakė Drew.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų