Paaiškėjo, dėl kokios progos Natalija Bunkė aktyviai meta svorį

Ketvirtadienio rytą atlikėja Natalija Bunkė pradėjo sporto salėje. Moteris tv3.lt atskleidė, kad yra pasiryžusi numesti bent dešimt kilogramų. Tai – naujametinis N. Bunkės pažadas, kurio pildyti ji ėmėsi iš peties.

10

Rytinę treniruotę šiandien atlikėja nusprendė gyvai transliuoti „Facebook“. „Mano rytas prasideda sporto klube. Žiūrėkit, va, metu svorį“, – prieš kamerą su gerbėjais sveikinosi N. Bunkė, – Šiandien labai gerai jaučiuosi. Nors, prisipažinsiu, pusryčių pavalgyti nespėjau. Kol sūnų į darželį nuvežiau“.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, dėl kokios progos Natalija Bunkė aktyviai meta svorį

Moteris neslepia, kad pradžia – itin sunki. Dirbant su tam tikra raumenų grupe, paskui tenka kęsti skausmus. „Šiandien kojas labai skauda. Tačiau ne taip, kaip praėjusį kartą. Tąkart Dainių (trenerį, aut) keičiau“, – prisipažino moteris.

Visgi net ir skausmai nesumenkina motyvacijos – juk jau už savaitės, sausio 26-ąją, laukiamiausias metų muzikos renginys. „Siuvuosi penkiais centimetrais mažesnius drabužius į „M.A.M.A“ apdovanojimus. Tai kažkaip tuos lašinius reikia pašalinti“, – prisipažino N. Bunkė.

Šiuo metu 65 kilogramus sverianti moteris išlieka sau kritiška: „Manau, jog mano sporto rezultatai pasimatys greitai – jau buvau anksčiau numetusi 10 kilogramų. Žinoma, dabar mano tikslas – atsikratyti penkių kilogramų, bet norėčiau numesti visus dešimt. Buvo laikas, kai svėriau 50 kilogramų, tačiau nei atrodžiau, nei jaučiausi sveikai“, – minėjo N. Bunkė.

Pasitempti ir nuo naujų metų pradėti sportuoti, moters teigimu, įtakos turėjo ir jos grupės kolegės. Grupėje „Pop Ladies“ kartu su N. Bunke dainuoja jos buvusio sutuoktinio Deivydo Zvonkaus dabartinė žmona, dvynukų mama Katažina Zvonkuvienė bei neseniai itin sulysusi Liepa Norkevičienė.

„Scenoje reikia atrodyti gerai, o kai šalia manęs tokios moterys – reikia neatsilikti, prisižiūrėti. Aš pripratusi save matyti liesesnę, nesu pratusi prie tokio svorio“, – šmaikštavo dainininkė.

Vien tik sporto, siekiant gerų rezultatų, tikrai neužtenka – tam labai svarbi ir subalansuota mityba. N. Bunkės teigimu, nuo naujų metų ji taip pat pakeitė ir savo mitybos principus – pradėjo valgyti subalansuotą, jai pritaikyta maistą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų