Nuotraukos šokiruoja: po dirbtinių blakstienų priauginimo liko be natūralių

Įžengus į grožio saloną, kuriame atliekamos blakstienų priauginimo paslaugos, kiekviena klientė prašo dangų siekiančių ir įspūdį darančių blakstienų, tačiau kai į Emma Shanjal vadovaujamą saloną kreipėsi viltį praradusi prieš gimtadienį pasigrąžinti norinti moteris, Australijoje esančio „Emmaculate Beauty“ savininkė pamačiusi tai, kaip atrodė klientės priaugintos blakstienos, išsigando.

16

„Labai jūsų prašau prieš atliekant procedūras pasidomėti pačiu grožio salonu ir jame dirbančiomis specialistėmis. Šios vargšės merginos natūralios blakstienos atrodė siaubingai“, - rašė Emma savo salono „Facebook“ paskyroje.

Prie išties ilgo įrašo moteris prisegė ir klientės stipriai pažeistų blakstienų ir akių vokų fotografiją.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuotraukos šokiruoja: po dirbtinių blakstienų priauginimo liko be natūralių

„Į savo gimtadienį šį savaitgalį ji norėjo atvykti pasipuošusi ilgomis blakstienomis, tačiau šios procedūros atlikti negalėjau, nes po praeito apsilankymo pas neaiškią specialistę, ji liko praktiškai be blakstienų“, - tęsė Emma. „Jos tokios pažeistos, kad vos tik priliečiau jas pincetu, blakstienos iškrito.“

Grožio specialistė pridūrė, kad pažeistos ne tik klientės blakstienos, bet ir jos akių vokai. Dėl atsiradusio patinimo ir galimos akies infekcijos, buvo patarta kreiptis į gydytoją.

„Ji niekada nebeturės tokių blakstienų, kaip anksčiau. Taip neturėjo nutikti. Nebijokite dabintis priauginamomis blakstienomis, tačiau visuomet pasidomėkite šias paslaugas teikiančiu salonu, specialistėmis, o tarp procedūrų darykite pertraukas“, - sakė ji.

Grožio salono savininkė perspėjantį įrašą užbaigė teiginiu, jog tokio prastai atlikto darbo ir tokių blogų blakstienų ji dar nėra mačiusi.

„Savo atliekamu darbu labai didžiuojuosi, o štai tokie dalykai mane labai pykdo. Būtinai įsitikinkite, kad jums procedūrą atliekantis žmogus puikiai išmano savo darbą“, - sakė Emma.

Nuo tada, kai savo mintimis Emma pasidalino socialiniame tinkle, šį įrašą pamėgo beveik 2000 žmonių, tarp kurių buvo ir tokiu neatsakingu darbu šokiruotų moterų. Dalis jų išdrįso pasidalinti ir savo panašiomis patirtimis.

REKLAMA

„Man ši procedūra buvo atlikta prieš 4-5 savaites. Nežinau, ar tai normalu, tačiau užmerkus akis jas niežti, o blakstienos badosi. Kai kurios jų nukritusios atrodė panašiai kaip šioje nuotraukoje“, - rašė viena moteris.


Rašyti komentarą...
E
Ernesta
2017-09-10 00:39:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi kokia naujiena. Nežinau nė vienos kurios po šios proceduros liko su savo blakstienom. Po tokios procedūros prasideda visokios akių ligos ir nuėmus blakstienas puse metų vaikštai iš vis be jų, kol savos pradeda aukti.Bent jau man taip buvo.
Atsakyti
-1

S
Su blakstienomis
2017-09-10 09:15:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nežinau pas ką jūs lankotės ir kiek laiko buvot su blakstienomis, kad tokie padariniai. Aš kasmet balandžio mėn užsidedu, o lapkritį nusiimu, pirmas dvi savaites būna trumpesnės, bet po poros savaičių paauga ir nei žymės, kad buvo priaugintos...
Atsakyti
-2

J
Jule
2017-09-10 22:03:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano irgi uzsidedu geguze nusiimu sausi po visu svenciu kiekviena vakara tepu ricinos aliejum ir po menesio jos kaip naujos
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų