Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Inga Norkutė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Su pirmosiomis rudens dienomis TV3 visus savo žiūrovus pakvietė dar vienam, jau 13-ajam kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonui, kuriame pasirodys daugybė pamiltų aktorių. Vis dėlto labiausiai serialas negalėtų būti įsivaizduojamas be Ingos Norkutės, kuriančios Medos vaidmenį.

16

Su pirmosiomis rudens dienomis TV3 visus savo žiūrovus pakvietė dar vienam, jau 13-ajam kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonui, kuriame pasirodys daugybė pamiltų aktorių. Vis dėlto labiausiai serialas negalėtų būti įsivaizduojamas be Ingos Norkutės, kuriančios Medos vaidmenį.

REKLAMA

Žodžio kišenėje neieškanti aktorė atvira – smagu, kad serialas keičiasi, o Meda, nors ir išlieka tokia pati, vis dar sugeba ją nustebinti.

Atvirai apie juoką sukėlusią sceną ir tai, kas verčia pasitempti

I. Norkutė pasakojo, kad kiekvienas sezonas būna kitoks, o šio, 13-ojo sezono metu, nejučia tenka pasitempti ir pačiai.

REKLAMA

„Tikrai, po pertraukos būna senų vilkų – kaip aš juos pavadinčiau – pasiilgimas, aktorių, su kuriais viską pradėjome. Labai smagu juos suteikti. Žinoma, keičiasi ir [serialo] režisieriai, keičiasi jų metodai, bet pergalvojau, kad su kiekvienu sezonu nutinka vis kažkaip kitaip. O kai įvyksta jaunimo kaita – ateina jauni aktoriai – įvyksta net ir pačios pasitempimas. Šalia jų jaunėji ir tu“, – su šypsena sakė aktorė.

Inga atskleidė, kad ypatingai džiaugiasi šio sezono scenarijumi, o kiekvienais metais, per premjerą, aktoriai visuomet sveikina ir vienas kitą. Tiesa, tik žinutėmis – didžioji šventė dažniausiai įvyksta sezonui pasibaigus: „Kai baigiame sezoną, visi susitinkame, žiūrime nepavykusius kadrus – kur užmiršti tekstą, ar įvyksta juokas, dėl kurio nebegali vaidinti.“

Tiesa, Ingai tokių kuriozinių situacijų vis pavykdavo išvengti, vis dėlto visai neseniai, scenos, kurioje reikėjo valgyti agurkėlius metu, tai nutiko ir jai.

REKLAMA
REKLAMA

„Man padėjo agurkėlius – o, kokie jie traškūs! Gaila, kad personažas Mindaugas neįdėjo jų į šaldytuvą, būtų buvę dar šaltesni. O man užėjo tokia psichozė, toks juokas, kad tik pradedu kalbėti, ir iškart juokas… Arba vienai, arba kitai tas juokas… Labai prisijuokėme su aktore Vaida. Vis atsiprašinėjau ir sakiau, kad nebegaliu vaidinti. Vis orą išpūti, bandai susikaupti, pagalvoti apie kažką blogo, bet jeigu aš susikaupiu, tada kitas aktorius pratrūksta. Padarėme gal 18 dublių“, – besijuokdama pasakojo ji.

Vis dėlto filmavimo metu pasitaiko ir kitokių iššūkių: „Būna tikrai visko. Tenka ir į baseinus šokti su rūbais, tenka ir miške naktį filmuotis, kai esi nepasiskiepijęs nuo erkių, tenka kasti ir žemę – dar nenoriu išduoti, dėl ko… O štai bučiuotis šį sezoną nesibučiuosiu – man rūpės kitas reikalas.“

Ne taip paprasta, anot aktorės, vaidinti ir su vaikais. „Pas mus vaidina Julius, vienos aktorės sūnus, kuris – be galo gyvybingas. Pajuokavau, kad mielai jį pačirškinčiau ir suvalgyčiau, o kuo daugiau vaikams sakai kažkokių tokių dalykų, tuo labiau jie domisi, ir vėl ateina“, – juokėsi ji.

REKLAMA
REKLAMA

Personažas vis dar geba nustebinti

Medos personažas seriale „Moterys meluoja geriau nuo aktorės jau nebeatskiriamas, todėl neverta stebėtis, kad žmonės anksčiau į ją dažnai kreipdavosi būtent taip. Tiesa, kaip sako pati Inga, tie laikai jau praeityje.

„Tas etapas tikrai buvo, bet dabar jau praėjo, kadangi dabar darau daugiau kitokių darbų, mane mato teatre, kituose projektuose. Nebent jei vaidinu kokiame vaikiškame spektaklyje, man išėjus į sceną pasitaiko, kad pasigirsta vaikų šūksniai: „Meda, į sceną išėjo Meda!“ O šiaip, jei ir pakalbina, į mane kreipiasi kaip į Ingą“, – atviravo ji.

Ir nors galėtų atrodyti, kad per tiek metų jau ir pati aktorė su savo personažu puikiai susigyveno, ji neslepia – Meda kartais vis dar sugeba nustebinti net ir ją pačią.

„Kadangi šis sezonas jau yra 13-as, Meda nors ir yra savame kailyje, jos įvaizdis bus kiek pasikeitęs. Mes vis tiek visi augame – nenoriu sakyti to baisaus žodžio „senstame“ (juokiasi). Bet atsiranda jaunų aktorių, o tu tampi kaip ir gyvenimo mokytojas. Visa tai keičiasi. Bet stiprybė, vidus, tikslas, kas liečia vyrus ir pinigus, šiame personaže nepasikeis niekada. Ir tai scenarijuje žavi“, – sakė I. Norkutė.

REKLAMA
REKLAMA

Komplimentų ji negailėjo ir visai kūrybinei grupei, o ypatingai – režisieriui. „Smagu dirbti – aš labai džiaugiuosi komanda ir režisieriumi Ramūnu Rudoku. Mūsų ritmas tapo kitoks. Kadangi mes esame seni vilkai ir esame įvaldę personažus, dirbti yra lengva, – tu tik maudosi situacijose. Tikrai esame kaip šeima“, – sakė ji.

Su serialu atėjo ir vasaros pabaiga, ir nors daugelis ją kasmet palydi sunkiai, I. Norkutė į viską stengiasi žvelgi pozityviai. „Labai myliu kiekvieną metų laiką. Pavyzdžiui, man patinka, kaip rudenį keičiasi medžių spalvos. Ir nors ir lietus, krinta labai, man tai labai patinka, viskas pereina į žalio į rudą, raudoną, geltoną… Kiekvienas metų laikas turi savo privalumų. Tik buvo gaila, kad praėjusiais metais neturėjome normalios žiemos su sniegu“, – pastebėjo ji.

Vis dėlto prabėgusios vasara Inga itin darbinga nepavadintų. „Televizijoje filmuotis pradėjome tik nuo birželio pradžios, tačiau vis tiek radau paprastų malonumų, kaip, pavyzdžiui, ryte išvesti šunį. Reikėtų palaikyti atstumą nuo žmonių, bet mes su grupe dirbame – pasidezinfekuoji rankas ir varai toliau. O kaip bus, taip“, – pokalbį baigė pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų