Neringa Šiaudikytė pristato pusmetį kurtą sceninį įvaizdį

Dainavimo konkursuose laurus skinančios Neringos Šiaudikytės solinę karjera įgavo pagreitį. Atlikėja šaliai pristatė naują tviskantį sceninį įvaizdį, kurį ji pademonstravo fotosesijos metu.

31

„Idėją apie naujus kostiumus gvildenau jau seniai. Jų siuvimas ir dekoras užtruko beveik pusę metų. Prie šių kostiumų nemažai prisidėjau ir pati, nes visas grožis yra rankų darbas.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringa Šiaudikytė pristatė naują sceninį įvaizdį

Kostiumus įgyvendinti padėjo salonas DLK, modelius ir dekorą kūrėme kartu. Kartu dėliojome kristalą prie kristalo. Šiandien galiu pasidžiaugti nuostabiu man pačiai įvaizdžiu, kurį nekantrauju parodyti publikai.

Tai padarysiu šiandien pat. Dalyvausiu naujo Kauno naktinio klubo atidaryme. Merginos, kurias matote fotosesijoje, papildys mano pasirodymus gražiais judesiais“, – atskleidė N. Šiaudikytė.


Rašyti komentarą...
L
Labai graži
2016-06-22 15:16:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neringa Šiaudikytė lbai graži mergina, nuostabių kūno formų, nuostabaus veidelio, puiki ir talentinga dainininkė, o labiausiai pagirtinas jos bruožas - tai žmoniškumas, kuris pasireiškia nuoširdumu ir nepasipūtimu, nesusireikšminimu, ką daro be išimties beveik visos bent kiek išvaizdesnės merginos. Su kuo ir sveikinu, linkiu kuo geresnės kloties ir sėkmės gyvenime.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų