• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusų aktorius ir humoristas Sergejus Svetlakovas pardavė savo namą Jūrmaloje, kuriame jis su šeima vasarodavo pastaruosius 10 metų. Apie tai jis pranešė savo „Telegram“ puslapyje.

Rusų aktorius ir humoristas Sergejus Svetlakovas pardavė savo namą Jūrmaloje, kuriame jis su šeima vasarodavo pastaruosius 10 metų. Apie tai jis pranešė savo „Telegram“ puslapyje.

REKLAMA

 „Sveiki iš Jūrmalos, pardaviau savo namą, bet tikiuosi, kad visada bus galimybė pasimatyti su draugais ir mylimaisiais. Viso gero ir ramybės“, – rašė vyras.

Kaip paaiškėjo, S. Svetlakovas 2010-aisiais įsigijo žemę Latvijoje, o po metų ten jau stovėjo namas – dvaro statyba, anot žiniasklaidos, kainavo apie 169 tūkst. eurų.

Prie namo tyvuliuoja ežeriukas, prie kurio Sergejus dažnai eidavo žvejoti. Nekilnojamojo turto registro „Privatā Dzīve“ nustatyta, kad namas tikrai parduotas, o sandorio suma – 280 tūkst. eur. Naujasis savininkas – 61 metų Vokietijoje gimęs armėnas.

Dviejų aukštų name yra keli miegamieji kambariai, erdvi virtuvė sujungta su svetaine ir terasa susibūrimams lauke. Aktorius, kaip rašo spauda, turi kito nekilnojamojo turto – Rusijoje, skelbė press.lv.

REKLAMA
REKLAMA

Tuo tarpu neseniai pasirodžiusiame rusiškos laidos metu, Alyona Žigalova teigė, kad namo vertė galėjo būti kur kas didesnė. „Dabar už šį dvarą gali gauti iki 1 mln. eurų“, – komentavo Žigalova.

REKLAMA

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie „Naša Raša“ žvaigždes.

Ilgamečiai draugai, serialo „Naša Raša“ žvaigždės Sergėjus Svetlakovas ir Michailas Galustianas atsidūrė skirtingose barikadų pusėse. Poros draugystė subyrėjo prasidėjus karui Ukrainoje – vyrų nuomonės šiuo klausimu išsiskyrė. 

Vyrų personažus – Ravšaną ir Džiamšutą – publika greitai pamėgo. Dabar abu komikai uždirba po 100 milijonų rublių, rašoma unian.net. 

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau šiomis dienomis pora nebebendrauja. Sergėjus Svetlakovas išvyko iš Rusijos, pareiškęs, jog nepalaiko Putino režimo, o tuo tarpu jo kolega M. Galustianas liko šalyje ir toliau remia karą Ukrainoje. 

M. Galustianas – vienas garsiausių Rusijos komikų. V. Putinas dažnai lankosi jo pasirodymuose. 

Prasidėjus Krymo aneksijai 2014 metais, Michailas kaip mat ėmė skleisti bjaurią rusų propagandą, vadindamas Maidaną „civiliniu karu“. Vyras aiškino, jog tai, kas vyksta Ukrainoje, buvo skirta supriešinti dvi „broliškas“ šalis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po dvejų metų komikas prisijungė prie rusiškos „Junarmijos“ ir iki šiol jaunus rusus ragina jungtis prie šios armijos bei kovoti kitose šalyse. 

Tuo tarpu jo kolega S. Svetlakovas pasuko kitu keliu – tapo verslininku. Vyras atidarė ne vieną parduotuvę ir restoraną. 2018 metais jis pareiškė, jog nebalsavo už Putiną, o 2021-aisiais pasisakė prieš A. Lukašenką. 

Tiesa, apie karą Ukrainoje S. Svetlakovas nėra pasisakęs. O tuo tarpu M. Galustianas šalyje jau trejus metus yra persona non grata.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų