„Namas“ žvaigždės Editos kūną papuošė ypatinga tatuiruotė: įamžino svarbų vardą

Pokyčiams įkvepiančioje realybės laidoje „Namas“ išgarsėjusi Edita (34) turbūt bene labiausiai įsirėžė projekto gerbėjams ir žiūrovams atmintyje. Aštrūs pasisakymai, atvirumas ir drąsa – toks pirmasis įspūdis ne vienam susidarius pamačius šviesiaplaukę moterį.

31

Visai neseniai Edita nusprendė savo gyvenimo žymę palikti ir ant kūno – ji ryžosi ketvirtai tatuiruotei, kuri turi ypatingą reikšmę.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Projekto „Namas“ dalyvė Edita pasidarė tatuiruotę

„Tai yra ilgaamžis dalykas su pačia giliausia prasme. Kiekviena žodžio „Nedas“ raidė reiškia tiek daug ir net asocijuojasi su projektu „Namas“, – pridūrė Edita.

Moteris tvirtino, kad tatuiruotės metu juntamas skausmas tikrai nėra toks didelis, kaip jos noras. „Mano visi piešiniai su reikšme – sanskrito kalba žodis „ačiū“, rožančius, angelo sparnai ir vardas Nedas“, – sakė ji.

Sūnaus vardą išsitatuiravusi Edita sakė, kad tam ryžosi dėl to, jog sūnus jos gyvenime užima pačią didžiausią vietą širdyje.

„Vaikas mamai – šventas reikalas. Taip turėtų būti visiems... Nedo vardas man yra pats gražiausias, o šią vietą parinkau dėl to, jog ji arčiau širdies. Be to, šis raumuo rodo ir stiprybę. Mano sūnus man yra stiprybė, variklis ir visa kita, kas veda į priekį. Man nesvarbu, jei kas klaus, kaip atrodysiu, kai būsiu močiutė. Manau, kad močiutė su sūnaus vardu atrodys tikrai kietai“, – juokėsi moteris.

Ir nors dažnai visuomenėje nuomonės dėl tatuiruočių išsiskiria, nes vieni jas dievina, o kiti nekenčia, Edita tikra, kad žmonėms reikėtų nebijoti save išreikšti.

„Tai yra labai drąsu – juk čia kiekvieno žmogaus istorija, įamžinta ne šiaip mėnesiui“, – tvirtino ji.

Be to, Edita prasitarė, kad palaiko ir glaudžius ryšius su TV3 projekto „Namas“ dalyvėmis. „Daugiausiai laiko skiriu Ilonai ir Gražinai, nes mes kaip ir kambariokės – susigyvenome, susibičiuliavome“, – šyptelėjo Edita.


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2019-05-09 13:41:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baidyklė su prisegtais nušiurusiais.plaukais
Atsakyti
-4

A
Agnė
2019-05-10 08:52:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi jūs pavydūs ir netolerantiški žmonės... juk ne jum gyvent su ja ir ne iš jos lėkštės valgyt... tai koks jums skirtumas graži ji ar pasikėlus. Savo gyvenimųs tvarkykitės... nei vienas nesam milijonas, kad visiem patiktume...
Atsakyti
-1

k
kas yra
2019-05-09 17:22:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas, pavydi blt ?!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų