Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kokie žmonės jūs šlykštynės ir outrofave tūndros... Puolate žmogu vien dėl to kad ji norėjo gero Lietuvos jaunimui dekriminalizuojant kanapes... Netolimoj ateityje dalis jaunuoliu kas antras bus su teistumu... Jūsų kiauragalvių žiniai moksliniais tyrimais alkoholis yra nuodai kanapė vaistas... Nuo alkoholio mirčiu kasmet tukstančiai nuo kanapės dar gyvenime nera registruota mirtis... Alchašai sovietinio mastymo smegenis prapyle seniausiai... nesugebantys pripažinti pasaulinio lygio moksliniu tyrymu...
kvailą ir [bažnyčioje] muša
kvailą ir [bažnyčioje] muša
@Juli ; kanapės vaistas? - PUIKU! Visi vaistai be išimties turi šalutinį poveikį, bent vienam individui gali sukelti rimtas pasekmes, bent vienam gali sukelti mirtį. Tad, kadangi tai [vaistas], tai ir tegul būna naudojamas pagal paskirtį, su medikų griežta priežiūra.
Sveikam žmogui juk vaistų nereikia. Tad, kam dekriminalizuoti narkotinį preparatą? - Pasižiūrėkite kas dedasi [AMERIKOJE], gal suprasite kame JŪS klystate.
@kvailą ir [bažnyčioje] muša Taip vaistas nuo kurio nėra dar gyvenime registruota mirtis, o amerikoj ne nuo kanapes problemos... Moksliniais tyrimais nikotinas kofeinas alkoholis sukelia didesne priklausomybe nei kanapė... Amerikoj problema su narkotikais o ne su kanapėmis...
kvailą ir [bažnyčioje] muša
kvailą ir [bažnyčioje] muša
@Juli ; ieškokite kvailių toliau. FYI: kanapės ne tik žudo, tačiau mirčių skaičius auga, nuo 13 mirčių [1993] metais, iki 32 [2022]. Daugiau statistikos galite rasti: „Number of drug-related deaths due to cannabis use in England and Wales from 1993 to 2022“.
Mama.Gimdžiusi pati ir be vaistų...
Mama.Gimdžiusi pati ir be vaistų...
O gal dėl vartotų narkotikų visos bėdos?..
Nepagalvojote?
Kaip gali narkomane sedet seime ir dar vaiką turėt?
Tai koks tas akušerės smurtas? Kad neleido pačiai gimdyti, nes pati Morgana smulkutė, o vaikas, kaip rašo, buvo didelis, tai gal reikėjo leisti gimdyti natūraliai, kad moteriai gimdant būtų daugybiniai plyšimai ir pavojus vaiko sveikatai jei gimdymas nebūtų sklandus? Tada vėl rėktų apie patiriamą smurtą ir blogą priežiūrą. Norėti galima daug ko, bet reikia klausyti ir medikų
Da pashka ty na... Kada šitą loozerę mesim lauk iš seimo? Išldnda blyn, kaip pikypas iš kanapių, nei vietoj nei laiku. Nieko protingo neturi ką pasakyti? Tai ir uzsičiaupk. Daede ji mane negyvai!
kada ja ismes lauk is seimo?
Matyt, akušerė buvo gerai susipažinusi su šios personos darbu seime.
Kodel mes dirbantys,turim sociai sert sita nevykeliu gauja.Ir kaip jie i ta lovi,su visom keturiom sulipa ir kriuksi.
@Pyktis ima. ; nes JŪS akceptavote būti fikciniais negyvais [ASMENIMIS]-vergais. Vergai turi tarnauti ''ponams''.
reikejo uztraukti viena kita suktinuka ir bedu butum neturejusi
Na kadencija jau netrukus kirdik, tai bus galima nuvažiuoti į sanatoriją su baltomis, minkštomis, garsą sugeriančiomis sienomis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų