Monika Linkytė kartu su styginiu kvintetu pristato singlą

Šį penktadienį turą po vienuoliką Lietuvos miestų pradedanti Monika Linkytė nenustoja džiuginti savo klausytojų. Šiandien atlikėja pristato naujausiausią savo singlą „Krentu žemyn”.

5

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Monika Linkytė kartu su styginiu kvintetu pristato singlą

„Krentu žemyn” – ypatinga daina man. Taip pat, tai yra pirmasis kūrinys, kurį atlieku su styginiu kvintetu. Neslėpsiu, jau seniai apie tai svajojau. O svajonės juk pildosi”, - džiaugiasi atlikėja.

Monika Linkytė atskleidžia, jog „Krentu žemyn” – asmeninių išgyvenimų kupinas kūrinys. „Dažnai nesuprantu, kodėl žmonės veidmainiauja, žeidžia ir skaudina vieni kitus. Po tokių patyrimų, matyt, kaip ir kiekvienas, jaučiuosi pasimetusi.”

„Tada nežinau ko noriu, nesuprantu kaip išsivalyti savo sielą. Bet į viską, kad ir kas nutiktų, manau, reikia žiūrėti su meile, kuri po audrų grįžta su didele saule”, - atvirauja atlikėja.

Šis kūrinys – tarsi įžanga artėjančiam Monikos Linkytės koncertui Šv. Kotrynos bažnyčioje, kur ji, kovo 4 d., kartu su styginių kvintetu pristatys išskirtinę programą „Muzika sielai”, kuriai ruošiamos specialios, ne tik Monikos Linkytės dainų, tačiau ir kitų, Lietuvoje ir visame pasaulyje žinomų kūrinių aranžuotės.

REKLAMA

„Visiškai gyvas kūrinių atlikimas – labai tikra, tai, ką galima jausti vidumi, o styginiai man visuomet buvo ir yra instrumentai, kuriantys jaukumą ir jautrumą”, - sprendimą kūrinius atlikti su styginių kvintetu komentuoja atlikėja.

Monika Linkytė atvirauja, jog koncerto aplinka bei pritariantys instrumentai – fortepijonas ir styginių kvartetas, išties įpareigoja. „Tikiuosi, jog „Muzika sielai“ bus koncertas, kurio metu, visais tą vakarą atliktais kūriniais, bent truputį paliesiu kiekvieno klausytojo sielą.”

Pasiruošimą išskirtiniam, jautriam ir labai atviram pasirodymui atlikėja derina su jau šį penktadienį prasidedančiu turu po Lietuvą – vasario 5 d. Monika Linkytė kviečia susitikti Alytuje, o vasario 6 d. – Panevėžyje.


Rašyti komentarą...
D
Deiz
2016-02-03 14:51:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepadirbėta prie teksto. Rėžia ausį.... krentu žemyn ŠVIESOS GREIČIU! kritimas ir yra kritimas, bandau įsivaizduoti kritimą šviesos greičiu ir, rezultatas: blynas net nepamačius kritimo, o čia pasirodo dar skamba ausyse tiu-tiu-riu-tiu-riu-tiu! Pjaunasi su muzika: dainuojama lyriškai svaigiai, tarsi sukantis ratu, ir tuo pačiu aiškinama jog tai šviesos greitis, ir kad šitaip super greitai krentanat dar ir galvoje skamba lyriška melodija. Nu nonsensas! Teksto autorius arba pats yra tiu-tiu-riu-tiu-riu-tiu, t.y. prasilenkia su fizikos išmanymu ar elementaria logika. Nė už ką nedainuočiau tokio nerišlaus teksto, kuriame vien tik dėl rimo pridėtos tam tikros frazės. Vokalo pagaliau gal ir galima klausytis, bet daina nekabina, nes klausytojas visada bando susitapatinti su išdainuojama problema, jausmu, taip kaip atlikėjas tai perteikia - o čia nu neįtikinamai ir viskas! Problema dainoje gal ir išdėstyta, o kas toliau? Toliau suprantu tik tai, kad krentama ir galvoje tuščia, toks dainos moralas. Todėl didelės sėkmės ir šiai dainai nematau, nebent kas kitas perdainuos, pakoregavęs tekstą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų