Mirė atlikėjos Adele tėvas: subliuško svajonė susitaikyti

Pranešama, kad būdamas 57–erių mirė britų atlikėjos Adele tėvas Markas Evansas. Vyras su žymiaja dukra ilgus metus nesutarė, jų santykiai buvo eskaluojami ir viešai. 

Adele augo be tėvo – vyras paliko jos motiną, kai dainininkei buvo vos treji metukai. Kalbama, kad tėvo ir dukros santykiai nebuvo geri iki pat jo mirties. 

„Marko šeima labai liūdi dėl jo mirties. Jis visada tikėjosi, kad jo santykiai su Adele pasitaisys, bet jie išliko sunkūs iki pat pabaigos. Jis kelis kartus bandė susitaikyti, bet buvo aiškiai per vėlu,“ – žurnalui „The Sun“ teigė šeimai artimas šaltinis. 

Markas Evansas 2013 metais atskleidė, kovojantis su žarnyno vėžiu. Vyras bijojo, kad niekada nepamatys savo anūko Angelo – Adele sūnaus su buvusiu jos sutuoktiniu Simonu Konecki. 

Markas Evansas gimė Velse ir vėliau išsikraustė į Londoną, kur gyveno su Adele ir jos motina Penny Adkins. M. Evansas paliko šeimą kai Adele buvo visai maža, išsikraustė į Kardifą ir tapo santechniku. 

Vyras yra atviravęs apie kovą su alkoholizmu: „Aš buvau labai blogas tėvas tada, kai jai manęs reikėjo. Per dieną išgerdavau du litrus degtinės ir septynias ar aštuonias pintas Stella alaus. Tai vyko trejus metus, nežinau kaip išgyvenau. 

Man buvo labai gėda dėl to, kuo tapau. Žinojau, kad geriausia ką galiu dėl jos padaryti – užtikrinti, kad ji niekada manęs tokio nepamatys“ – kalbėjo M. Evansas.

Adele niekada neslėpė savo jausmų tėvui. 2017 m. Grammy apdovanojimų ceremonijos metu atlikėja kreipėsi į savo vadybininką: „Labai labai tave myliu. Nemyliu savo tėvo, štai koks dalykas. Tai daug nereiškia. Bet tave myliu taip, kaip mylėčiau savo tėvą“.

Markui Evansui prabilus apie jų santykius, Adele išreiškė savo pyktį: „Jis suknistai susimovė. Jis niekada daugiau iš manęs nieko neišgirs. Aš pykstu. Jis grįžta po dešimties metų ir sako: „gal jos problemos su vyrais – mano kaltė“. Kaip drįsti komentuoti mano gyvenimą? Užverda kraujas tai išgirdus“, – kalbėjo moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų