Mindaugas Papinigis: prieš mane žmonės retai klūpi

„Man buvo nepatogu sėdėti aukščiau už iškilius aktorius“, – atvirai apie savo vieną naujausių vaidmenų kalba M. Papinigis. Kitą savaitę bus pristatytas po ilgos pertraukos į sceną grįžtančio atlikėjo Tomo Sinickio dainos „Juokas pro ašaras“ vaizdo klipas, kuriame M. Papinigis įkūnijo vieną pagrindinių vaidmenų – visuomenės vertybių sergėtoją.

Klipe, kurį sukūrė kylantis jaunosios kartos režisierius Justas Ramanauskas, atstovaujantis prodiuserinę kompaniją „Zest“, sutiko vaidinti būrys žinomų aktorių: Larisa Kalpokaitė, Kęstutis Jakštas, Darius Meškauskas, Severija Janušauskaitė, Petras Kuneika ir kt.

Nuo šmaikščia ironija persunktų dainos „Juokas pro ašaras“ žodžių neatsiliks ir klipo scenarijus. Jame kalbama apie korupciją, susvetimėjimą, nužmogėjimą. Būtent M. Papinigis ir sukūrė prieš šias negatyvias emocijas kovojantį tvarkdarių būrio vedlį. Blogiukus įkūnijusius L. Kalpokaitę, K. Jakštą ir D. Meškauską Mindaugui teko kaip reikiant pamokyti. „Nesijaučiau patogiai sėdėdamas aukščiau už iškilius aktorius. Persilaužiau, bet... Prieš mane žmonės retai klupi“, – kalba M. Papinigis.

REKLAMA

Kaip aktoriui sekėsi įsikūnyti į vaidmenį galite pamatyti trumpame vaizdo įraše:

Tačiau aktorius prisipažino teisybės ieškojęs ne tik klipe – gyvenime už teisybę jis irgi mėgsta pakovoti. „Argumentuota diskusija mėgstamiausias mano kovos būdas už teisybę“, – sako vienas pagrindinių klipo herojų.

Tiesa, gerovės sergėtoju M. Papinigis pasirinktas neatsitiktinai – klipo režisierius J. Ramanauskas neįsivaizdavo, kas galėtų geriau įkūnyti jo sumanytą personažą. Pasak režisieriaus, visa filmavimo komanda jo lūkesčius pateisino dvigubai.

M. Papinigis neslepia, kad ir pats vieną dieną svajoja tapti garsiu roku muzikantu. „Šios karjeros siekiu dideliais žingsniais. Prodiuseris Aleksandras Makejevas padeda kurti mano muzikinį veidą. Negali visi keliai būti per lovą“, – šypsosi aktorius.

Jis neslepia, kad T. Sinickio muziką mėgo dar tada, kai gyva buvo „Gravel“, bet iš naujo muzikos aukštumų sieksiančiam Tomui siūlo pasisaugoti: „Jau kai aš ateisiu į sceną, tai Tomui beliks braškes ir bulves sodinti“.

Vardindamas savo mėgstamas grupes Mindaugas pamini Vytautą Kernagį, Marijų Mikutavičių įvardija kaip mėgstamiausią lietuvių poetą, gražių žodžių negaili grupėms „Bix“, „Antis“ ir „Rebelheart“, giria Justės Arlauskaitės-Jazzu balsą.

T. Sinickio dainos „Juokas pro ašaras“ klipo premjera jau ateinančią savaitę. Sekite naujienas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų