Metų vestuvėse – aukšto rango svečių pulkas

Pirmą rudenio savaitgalį ištaigingoje sostinės Šv. Kazimiero bažnyčioje aukso žiedus sumainė renginių organizatorius Jogaila Morkūnas ir TV3 televizijos projektų vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

85

(85 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Metų vestuvės: aukso žiedus sumainė laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė ir Jogaila Morkūnas

Rudenišką savaitgalį vestuvių puotai pasirinkusieji jaunavedžiai sukvietė gausų būrį svečių, kuriame – įtakingi ponai ir ponios. Įsimylėjėlių pasveikinti nepasididžiavo pats prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma, anot jaunavedžio, jiedu su prezidentu yra geri bičiuliai.

Vaisingos santuokos palinkėti suskubo TV3 televizijos projekto „X faktorius“ teisėjas Marijonas Mikutavičius su mylimąja Ieva Daugirdaite. Nors nė vienas, nė kitas fotografams nepozavo, stilingą dizainerės drabužių derinį užfiksuoti spėjome. Na, ir, žinoma, Marijono batus.

Nosies nerietė ir sveikinimų virtinę porai padovanojo Agnė Jagelavičiūtė su sutuoktiniu Mantu Volkumi. Stilistė ceremonijai pasirinko smalos juodumo apdarus.

Apie pusę dvylikos bažnyčios prieigose pasirodė jaunajai nepakartojamai dailią suknelę sukūrusi sutuoktiniui verslininkui Kęstučiui į parankę įsikibusi dizainerė Ramunė Piekautaitė.

REKLAMA

Po vakarykštės TV3 naujojo sezono atidarymo šventės šiek tiek atsipūtusi atskubėjo laidos „Didysis magijos šou“ vedėja Vaida Skaisgirė su sutuoktiniu prodiuseriu Rolandu Skaisgiriu.

Nešina didžiule rožių puokšte į puotą atkulniavo verslininkė Danguolė Stachura. Gėlės, beje, neįtikėtinai derėjo su pačios viešnios suknele. 

Pasveikinti draugų prabangiu automobiliu atriedėjo buvęs krepšininkas Arvydas Macijauskas su pasakiško grožio žmona Victoria Buder.

Nuostabia šypsena jaunavedžius apdovanojo Jurgita Jurkutė-Širvaitė atvykusi su sutuoktiniu Ryčiu Širvaičiu.

Šventėje sudalyvauti progos nepraleido net buvęs sostinės meras Artūras Zuokas su žmona Agne.

Rožine suknele pasipuošusi ir sutuoktiniui Ramūnui į parankę įsikibusi į ceremoniją atskubėjo Inesė Vyšniauskienė.

Ceremonijos nepraleido radijo ir televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis su žmona Karolina.

Klasikinio stiliaus raudona suknele pasipuošusi sutuoktinių poros pasveikinti atkulniavo žurnalistė Liepa Rimkevičienė.

Progos pasveikinti draugų nusprendė nepraleisti ir ilgametė televizijos žvaigždė Edita Mildažytė su sutuoktiniu Gintautu Vyšniausku.

Dovanomis nešini pasirodė verslininkai Rimantė Žiemelytė ir Saulius Jermolavjevas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų