Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Už rastą žaislinį meškiuką, kurį pametė dvimetis berniukas, anonimas paprašė pyragaičių už 6 tūkst. svarų sterlingų sumą.

REKLAMA

Tokios išpirkos paprašyta po to, kai Donovano Bortnerio Palmerio mama Susannah iškabino skelbimus, kuriuose žadėjo atsidėkoti skanėstais, jeigu meškiukas bus grąžintas jos sūnui, kuris žaislą pametė prieš mėnesį žaidimų aikštelėje.

Prie vieno skelbimo, kuris buvo pakabintas Brukline (Niujorkas), atsirado raštelis, kuriame už žaislo grąžinimą prašoma tūkstančio pyragaičių – be augalinių baltymų ir žemės riešutų, praneša metro.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Bet S. Bortner sako norinti „gyvybės įrodymų“ prieš pradėdama kepti.

„Donovanas mini meškiuką kiekvieną dieną. Nesąžininga, kad šie žmonės neatiduoda jo mažam berniukui“, – kalbėjo moteris.

„Jei manyčiau, kad išpirkos reikalavimas tikras ir turėčiau įrodymų, kad ponas Meškinas tikrai paimtas įkaitu, padaryčiau viską, kad įgyvendinčiau jų reikalavimus“, – sakė S. Bortner.

„Išpirkos raštelyje“ moteris kviečiama ateiti viena, kai ji atneš pyragėlius į parką, ir jei reikalavimai nebus išpildyti, meškiukas „keliaus į skalbimo mašiną – ir jokių švelnių apsisukimų“.

Meškiuko „pagrobėjas“ ar „pagrobėja“ taip pat nurodo, kad per susitikimą bus apsirengęs (-usi) nėščia moterimi su kūdikiu vaikštynėje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų