Melomanų džiaugsmui: rytoj pasirodys 100 papildomų bilietų į Robbie Williamso koncertą

Britų dainininko Robbie Williamso gerbėjai, nespėję įsigyti bilietų į balandžio 5 dieną vyksiantį jo koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje, turi paskutinę galimybę tai padaryti. Šį trečiadienį, kovo 18-ąją, 10 valandą ryto prekyboje pasirodys dar šimtas papildomų bilietų. Tokią galimybę, suderinusios su atlikėjo atstovais, suteikia veiklą šį pavasarį stabdanti bilietų platinimo bendrovė „Ticketpro“ ir bilietų platinimo teisę perduodanti bendrovei „Bilietų pasaulis“. Kai pernai spalį buvo paskelbta apie būsimąjį jo koncertą „Žalgirio“ arenoje, visi bilietai buvo išpirkti per keletą dienų.

„Ticketpro“ bilietų platinimo tinklo veikla bus nebevykdoma nuo gegužės mėnesio – bilietus į visus renginius, kuriuos parduoda „Ticketpro“, bus galima nusipirkti „Bilietų pasaulio“ platinimo sistemoje.

„Ticketpro“ kasose ir interneto svetainėje www.ticketpro.lt bilietus į koncertus nusipirkusiems žiūrovams jų keisti nereikės – šie bilietai galios be jokių apribojimų.

„Bilietų pasauliui“ vadovaus iki šiol „Ticketpro“ direktoriaus pareigas einantis Deividas Aafarjanc.

„Bilietų pasaulis“ ir „Ticketpro“ per pastaruosius keletą sėkmingos veiklos metų platino bilietus į svarbiausius Lietuvoje vykstančius įvairių žanrų renginius, tad perduoti bilietų platinimą į “vienas rankas” buvo logiškas žingsnis. Neabejoju, kad bendra patirtis padės siekti mūsų tikslo – tapti Lietuvos bilietų platinimo rinkos lyderiu“, - sakė naujas „Bilietų pasaulio“ vadovas.

REKLAMA

Šiuo metu „Ticketpro“ ir „Bilietų pasaulio“ kasose galima įsigyti bilietus į stambiųjų koncertų organizatorių „Live Nation Lietuva“, „Medusa Concert“ ir kitų organizatorių rengiamus koncertus, muzikinius klubus, teatro spektaklius, sporto varžybas ir daugybę kitų renginių.

Jau kitą savaitę Ispanijoje Robbie Williamsas pradės naują koncertų turą „Let Me Entertain You Tour“, kurio metu balandžio 5-ąją pirmą sykį koncertuos Kaune.

„Tai – laukiamiausias ir daugiausia bilietų pirkėjų dėmesio sulaukęs renginys Lietuvoje per keletą pastarųjų metų. Džiaugiamės, kad galime suteikti progą jį pamatyti dar šimtui laimingųjų“, - komentavo renginio organizuojančios bendrovės “Live Nation” atstovai, šįmet kviečiantys pamatyti net tik Robbie Williamso bet ir grupės „Nickelback“, atlikėjo Passenger, JAV baleto trupės „Complexions“ pasirodymus ir daug kitų renginių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų