• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš pat šv. Valentino dieną „Ladies Go“ vairuojančių moterų judėjimas sukvietė savo praeito sezono komandas, partnerius, svečius ne tik kartu paminėti šią šventę, bet ir apdovanoti 2022-ųjų metų sezono geriausius ekipažus.

35

Prieš pat šv. Valentino dieną „Ladies Go“ vairuojančių moterų judėjimas sukvietė savo praeito sezono komandas, partnerius, svečius ne tik kartu paminėti šią šventę, bet ir apdovanoti 2022-ųjų metų sezono geriausius ekipažus.

REKLAMA

Tarp svečių buvo galima išvysti ir žinomų žmonių: plaukų stilistą Karolį Murauską, aktorius Reditą Dominaitytę ir Edgar Bechter, influencerį Antaną Jakimavičių bei kt. 

Jau ketvirtus metus skaičiuojantis „Ladies Go“ pernai įgyvendino tris sėkmingus etapus: du orientacinius-pramoginius ralius ir pirmą kartą Lietuvoje surengtas heloviniškas lenktynes.

Vakarą pradėjo lenktynininkė Aistė Perminaitė, kuri papasakojo apie vairavimo ir autosporto subtilybes bei pristatė savo svajonę, kitąmet nuvykti į Dakarą.

REKLAMA
REKLAMA

Pastaroji Aistės žinutė sulaukė didžiulio svečių palaikymo. Ji taip pat paskelbė, kas laimėjo populiariausio „Ladies Go“ ekipažo nominacijoje. Šį apdovanojimą pelnė „Auresa“ iš Panevėžio, už kurią balsavo daugiau nei 2000 žmonių.

REKLAMA

Ekipažui atiteko išskirtinė pramoga – pasivažinėjimas su „Monster“ autobusu Automotoparke. Bendrai šis konkursas sutraukė daugiau nei 8000 balsuotojų. 

Aktorė Redita Dominaitytė pristatė „Draugiškiausio Ladies Go ekipažo“ nugalėtojas  – „Pašėlusias močiutes iš Kauno ir pakvietė jas į „Knygos teatro“ artimiausią spektaklį.

Pristatydama šią nominaciją Redita ypač akcentavo moterišką bendrystę ir palaikymą, kas yra svarbu tokio pobūdžio renginiuose. Ji pati dalyvavo 2-ajame etape su savo komanda „Knygos teatras/Visos mes Ievos“ ir išbandė orientacinio-pramoginio ralio formatą. 

REKLAMA
REKLAMA

Pradedančiųjų įskaitos – „Ladies Go Green“ nugalėtojų trejetuką pristatė ir paskelbė „ORLEN Baltics Retail“ generalinio direktoriaus pavaduotoja, Verslo ir veiklos palaikymo direktorė Vilma Plioplienė, kuri pasidžiaugė ilgamete partneryste.

„Ladies Go green“ įskaitos dalyvių pernai buvo daugiausiai, virš 50 komandų, todėl čia konkurencija buvo pati didžiausia.

Geriausius metinius rezultatus pavyko parodyti – „Powerpuff Girls“, kurioms atiteko trečioji vieta, sidabriniu apdovanojimu džiaugėsi ekipažas „Ju&Jo“, o nugalėtojomis tapo „Plieninės kobros“ iš Palangos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Profesionalių,  „Ladies Go pro“ įskaitoje, trečioji vieta atiteko „Dirty Drive“, antroji – „Ladies Power“, o nugalėtojomis tapo „Sėlinančios vapsvos“. Šios įskaitos apdovanojimus paskelbė ir įteikė „Olympic Casino Lietuva“ pamainos vadovė Vitalija Grigonė.

„Ladies Go porų/šeimų“ įskaitoje daugiausiai taškų pelnė „Laumės“, antroji vieta atiteko „Fire Fox“. Kiti ekipažai dalyvavo tik viename etape, todėl negalėjo pretenduoti į metinės įskaitos apdovanojimus. 

REKLAMA

Pati ryškiausia įskaita – „Ladies Go Žvaigždė/Lenktynininkas“, kur pernai prisijungė daugiau nei 20 lenktynininkų/žvaigždžių, tarp kurių žinomas reperis Ironvytas, lenktynininkas Giedrius Notkus, ūkininkas Petras Šiaučiūnas, krepšinio treneris Virginijus Šeškus, buvęs LR Sveikatos ministras Aurelijus Veryga, Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, aktorius Tadas Gryn bei kiti.

Ši įskaita yra išskirtinė tokio pobūdžio lenktynėse ir sulaukia vis daugiau susidomėjimo.

Trečioji vieta atiteko „Auresa“ komandai, ji važiavo su lenktynininkais Pauliumi Novaku ir Adomu Gančieriumi, antroji vieta – „AAAAguonėlėms“, važiavusioms su plaukų stilistu Karoliu Murausku, o nugalėtojomis tapo „Storent panos“, jos savo komandoje turėjo aktorių Tada Gryn, intelektualių žaidimų kūrėją Laimoną Diškevičių ir „Pajūrio slalomo“ įkūrėją Aurimą Kučinską. 

REKLAMA

Įskaitos nugalėtojas pristatė vis labiau populiarėjančios grupės „Hipokritai“ nariai, vienas iš jų influenceris, TV laidų vedėjas Antanas Jakimavičius pernai išbandė pats orientacinio-pramoginio ralio formatą, 2-ajame etape važiavo su „Pašėlusių močiučių“ ekipažu.

Po apdovanojimų grupė atliko populiariausias savo dainas, naujausią „Šilko tinklą“, virš milijono peržiūrų interneto platformoje „YouTube“ surinkusią „Senjoritą“ bei kitas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vakarą romantiška gaida užbaigė atlikėjas Justinas Lapatinskas su gitaristu Robertu Semeniuku.

„Ladies Go“ įkūrėja ir renginio organizatorė Raimonda Jagminaitė džiaugėsi, kad vakaro metu bendruomenė turėjo progą ilgiau pabendrauti, geriau susipažinti ir aptari artėjantį naują sezoną, pirmasis šių metų etapas numatomas jau balandžio pabaigoje. 

kam pastoviai kišat tą išsišiepusį kirpėją?Kam įdomi ta plastmasinė fizionomija...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų