Mediumė Gražina – apie sudėtingą laikotarpį: prarado 6 kūdikius

Mediumė Gražina Asipauskaitė pasakojo, kad pastaruoju metu susilaukia labai daug apkalbų, tačiau į jas nekreipdavo dėmesio. Nepaisant to, dabar ji imsis veiksmų, kadangi apkalbos palietė ir jos vaiką.

18

Naujienų portalui tv3.lt moteris atvirai papasakojo, kad negatyvių žodžių susilaukė iš savo artimų žmonių.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražina Asipauskaitė

Gražina kalbėjo, jog jau 10 metų yra viešas asmuo. Per šiuos metus ji sulaukė tiek teigiamų, tiek neigiamų komentarų, kadangi socialinėje erdvėje dažnai dalijasi gundančiais kadrais.

„Dažnai kritikuodavo dėl krūtinės ir pernelyg dirbtinio kūno. Savo išvaizdai skyriau labai daug dėmesio ir laiko. Daugiausiai sulaukdavau pagyrų. Vieno kito piktesnio turinio komentaro. Man to reikėjo. Nes dėmesio man trūko nuo mažumės.  Visada buvau pravardžiuojama ir į gražuoles mergaites žiūrėdavau paslapčia. Mėgindama po truputį jas kopijuoti. Juk mažai mergaitei reikia gražių žodžių“, – pokalbį pradėjo mediumė.

Tiesa, didžiausią kritikos laviną jai teko atlaikyti tada, kai ji pasirodė realybės šou laidoje „Namas“: „Tuomet skaitydavau komentarus ir verkdavau. Bijojau į save pažiūrėti veidrodyje.  Nusiėmiau netikras  blakstienas. Plaukus nudažiau tamsia spalva ir šokau į tamsios spalvos  drabužius. Taip, kad mano išvaizda niekam neužkliūtų. Dėkoju klientėms, kurios mane gelbėjo. Buvau joms reikalinga. O panirusi į kitų žmonių problemas suvokiau, kad mano išgyvenimai lyg aguonos grūdas jūroje.“

Kalbėdama apie sudėtingą laikotarpį, moteris atskleidė, kad visai neseniai jai teko išgyventi nelengvą laikotarpį.

„Liepos mėnesį man buvo skaudžiausia. Sapnuose keistai dėliojosi kortos ir kuždėjo bloga nuojauta. Tad nusprendžiau imtis veiksmų ir savęs paklausinėti. Net nutirpau... Tai palietė mano vaiką. Netrukus jis lankys pirmą klasę ir tikrai nesusitaikysiu su apkalbomis. Juk jų sklidimo židinys – geri bičiuliai, kuriuos psichologiškai rėmiau. Tai – visai ne pavydūs socialinio tinklo sekėjai. Tai mano artimos sielos. Pasirodo, kad mano apkalbų priežastis –  jog aš dar vieniša. Domisi, kas vaiko tėtis... Mano, kad aš jo neįvardiju, nes nežinau pati. Arba jį įvardija kaip Seimo narį, arba vienuolį, arba kitą šventą žmogų. Absurdas. Aš bendrauju su visais iš jų. Bet mano širdis svyruoja tarp Lietuvos ir užsienio. Nes ten yra mano laimė. Bet aš niekada neviešinu savo santykių kol jie nėra tvirti ir užtikrinti. Neleisiu kitiems teršti mano vaiko“, – pasakojo Gražina.

REKLAMA

Pašnekovė tikino, kad apkalbų ramybėje nepaliks ir imsis veiksmų: „Dabar imsiuosi naujo žaidimo. Juk aš ragana. Stop. Gana. Pavargau būti tokia, kokią nori matyti kiti. Jie manęs neišlaiko. Duonos jų nevalgau. Kodėl turiu jiems paklusti? Tiesiog pasakysiu savo nuomonę, neįžeidžiant,  bet tokią, kokia ji yra. Nereklamuoju ir nereklamuosiu gaminių, drabužių už pinigus, kurie manęs nežavi. Pirma išmėginu ir tik tada tarsiu savo žodį. O ar pastebėjote, kad pas mane reklamos beveik nėra? Nes manęs nepapirksite. Jei man tai netinka, tuomet aš tyliu.“

Mediumei teko išgyventi ne vieną sunkų laikotarpį, o neigiami komentarai tik dar labiau paaštrina situaciją.

„Sumažinti apkalbų aš neketinu. Tegul kalba. Tik tegul kalba apie mane, o ne apie mano vaiką. Praradau 6 kūdikius. Kai laukiausi Gabrieliaus, buvo diagnozuoti įsigimimai ir apskritai, kad jis gali negimti. Tikėjimas man davė sparnus. Gimė vaikas. Sveikut sveikutėlis. Jis mano angelas. Ir kartu mes skrisim į tolius. Bet vilkai tegul ėda mane“, –  pabrėžė moteris.


Rašyti komentarą...
I
Inga
2020-11-01 20:00:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė man ji kaip dalyvavo name lb patiko matosi kad žmogus nedviveidis stiprybės ir į priekį iškėlusi galva tu saunuole
Atsakyti
0

S
Sandra
2020-11-01 20:56:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fantastiško grožio moteris, galėtų būti aktorė, dainininkė,o ne ragana.
Atsakyti
-1

B
Berta
2020-11-02 11:13:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi Moteris!! Subjaktyviai mano nuomone - Ji man Autoritetas! Siuo laikotarpiu labai sunku neuzsideti kaukes ir likti savimi, Grazina tokia!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų