„Mados infekcijos“ modelių atrankoje triumfavo ilgakojės gražuolės ir charizmatiški vaikinai

Ketvirtadienio popietę prekybos centre „Panorama“ jau šeštąjį kartą tradiciškai vyko viešas festivalio „Mados infekcija“ kastingas, kurio metu modelių žvalgėsi visi festivalyje dalyvaujantys ir savo kolekcijas pristatantys dizaineriai lietuviai: Egidijus Sidaras, Sandra Straukaitė, Eglė Žiemytė, Lilija Larionova, Giedrius Šarkauskas, Diana Paukštytė, Kristina Vikøren, Laura Dailidėnienė, Lina Gudanavičiūtė, Ieva Daugirdaitė, iš „Injekcijos“ konkurso ant „Mados infekcijos“ podiumo patekę jaunieji dizaineriai labàdienà bei Eva Baliul.

Šių metų „Infekcijos kastingas“ ypatingas tuo, kad jame buvo itin laukiama vaikinų, mat maždaug pusė visų „Mados infekcijos“ kolekcijų šiemet bus skirtos vyrams. Prieš renginį dizaineriai žadėjo ieškoti ne tik jaunų vaikinų, bet ir suaugusių, vyresnių, tvirto sudėjimo vyrų. Vis dėlto, kaip ir kiekvienąkart, atrankoje aktyviau dalyvavo merginos, kurių buvo žymiai daugiau negu stipriosios lyties atstovų. Visi norintys išbandyti jėgas išsirikiavo į eilę, nusidriekusią dešimtis metrų, kurioje nuotaikos buvo tikrai įvairiaspalvės: vieni nervingai trypčiojo, kiti šypsojosi, treti - atrodė išsigandę ir pasimetę.

REKLAMA

Deja, sėkmė praėjus podiumu šypsojosi toli gražu ne kiekvienam: "ne" buvo pasakyta per apvalių formų merginoms, netaisyklingos laikysenos vaikinams arba tiesiog gudravusiems ir nesilaikiusiems reikalavimuose nustatytų ūgio kriterijų.

Vis dėlto kai kurie dalyviai buvo pasitinkami su šypsena ir iškart nukreipiami registruotis toliau - ilgakojės ilgaplaukės merginos itin liauna talija ir vaikinai, atitinkantys ūgio reikalavimus bei išsiskiriantys šukuosena bei stiliumi - tokia išvaizda jaunuoliams garantavo sėkmę.

„Infekcijos kastingas“ – kelias į tarptautinę madą

Festivalio „Mados infekcija“ modelių atranka „Infekcijos kastingas“ ne vienam jos dalyviui tampo tramplinu į tarptautinį mados pasaulį.

„Galiu užtikrintai pasakyti, kad „Infekcijos kastinge“ dalyvaujančios merginos ir vaikinai gauna puikų mados pasaulio pradžiamokslį. Ši vieša modelių atranka yra puiki pradžia: ji ne tik suteikia galimybę patekti ant „Mados infekcijos“ pakylos, bet ir būti pastebėtam modelių bei aktorių agentūrų atstovų, mados fotografų, o tai, be jokios abejonės, atveria duris į tarptautinį mados, kino ir fotografijos pasaulį“, – sakė festivalio „Mados infekcija“ prodiuserė Renata Mikailionytė.

„Dalyvavimas festivalyje labai įtraukia: „Mados infekcija“ yra tikra infekcija. Ypač jauni, tik pradedantys modeliai festivalyje pajunta, kas yra tempas, ką reiškia dalyvauti tikrame madų šou. Jiems tai puiki mokykla“, – teigė Meda Jonaitytė, modelių agentūros „Image Group“ vadovė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų