M. Petruškevičiaus inicijuotame kvepalų pristatyme susirinkusios ponios stebino puošnumu ir prabanga

Ketvirtadienio vakarą gausus būrys vakarinėmis suknelėmis pasipuošusių ponių ir elegantiškais kostiumais pasidabinusių vyrų rinkosi į „Kempinski Cathedral Square“ viešbutį, kuriame pirmą kartą Lietuvoje vyko vieno garsiausių pasaulyje dizainerių amerikiečio Tomo Fordo nišinių kvepalų pristatymas. Šio renginio iniciatoriumi tapo stilistas Mantas Petruškevičius.

Pristatymo vakaras dvelkė subtilia prabanga ir išskirtinumu. „Dievas slypi detalėse“, – mėgsta cituoti garsųjį dizainerį M. Petruškevičius. Todėl neatsitiktinai kiekviena renginio detalė buvo itin apgalvota ir kruopščiai suderinta su Tomo Fordo atstovybės reikalavimais. Vakaro metu kviestinei publikai buvo pristatyti Tomo Fordo kvepalai „Black Orchid“, „Neroli Portofino“, „Noir“ ir „White Patchouli“.

Apie Tomą Fordą

Tomas Fordas mados pasaulyje yra laikomas tikru revizionistu. Šiam dizaineriui nėra jokių ribų -- jį ant žinomumo bangos išsviedė drąsios, šokiruojančios reklamos (kai kuriose šalyse net uždraustos), laisvų, nesuvaržytų moters ir vyro paveikslų kūrimas.

REKLAMA

„Jūs grakščiai išlipate iš automobilio, oriai nužvelgiate aplinką. Ne, jūs nesate arogantiška ir neniekinate pasaulio. Nes jūs perdaug drąsi, jus domina kur kas įdomesni dalykai nei nereikšmingos kasdienės smulkmenos. Net negirdite jų cyptelėjimo, kai perduriate jas savo paauksuotu smailiu batelio kulniuku“ – taip Tomas Fordas apibūdina moterį.

1961 m. gimęs amerikiečių dizaineris atgaivino „Gucci“ bei „Yves Saint Laurent“ mados namų tradicijas. Ant „Gucci“ podiumo jis sugrąžino klasikinę prabangą, pagardintą savitais ekstravagantiškais prieskoniais.

2004 m. dizaineriui paliekant „Gucci“, šie mados namai jau buvo vertinami 10 mlrd. dolerių, o prieš tai jie buvo prie pat bankroto ribos. Dar dirbdamas „Gucci“ , Tomas Fordas prisidėjo prie itin estetiškos reklamos kūrimo. Joje Karmen Kaas – aistros akimirką su subtiliu G ženkliuku ant Veneros kalnelio.

Nepaisant sėkmės, 2005 m. jis atsisakė bendradarbiauti su „Gucci“ ir sukūrė savo prekės ženklą. 2010 m. Tomas Fordas pradėjo kurti ne tik moteriškus, bet ir vyriškus drabužius. Dizainerio vyras buvo toks drąsus, šiuolaikiškas ir provokuojantis, kad kritikai konstatavo faktą: vyriška mada evoliucionavo.

2009 metais pasirodęs Tomo Fordo režisuotas filmas „Vienišas vyras“ („A Single Man“) laikomas kinematografijos šedevru. Estetai teigė galintys dėl šio filmo net numirti.

Šiuo metu amerikiečių dizaineris gyvena abiejose Atlanto vandenyno pusėse. Savo pasirinkimą aiškina jis aiškina taip: Londone yra pagrindinė studija, Tomas Fordas dievina miesto multikultūriškumą, gilias mados tradicijas bei istoriją. Italija su „Gucci“, Prancūzija su „Yves Saint Laurent“ bei JAV su „Parsons“ dizaino mokykla jam reiškia karjeros raidą bei praeitį, o Londonas – neatrastas galimybes.

2012 metų rugsėjo 23 dieną Tomas Fordas ir jo ilgametis partneris žurnalistas Richardas Buckley susilaukė sūnaus Alexanderio Johno Buckley Fordo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų