M.A.M.A 2018 intriga: nominantai paaiškės jau pirmadienį

Gruodžio 10-osios vakaras Lietuvos muzikantų bendruomenei bus ypatingas: išaiškės didžioji intriga, – kas taps apdovanojimų M.A.M.A 2018 nominantais.

5

Pasak asociacijos M.A.M.A pirmininko Martyno Tylos, nominantų penketukus sudaranti Taryba jau buvo susirinkusi ir visas nominantų sąrašas jau yra žinomas, rašoma pranešime spaudai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, kas M.A.M.A 2018 apdovanojimus ves duetu su J. Jankevičiumi: nustebsite!

„Lietuvos kūrėjai, muzikos prodiuseriai ir atlikėjai pastaraisiais metais įrodė, kad turime visus šansus išeiti į pasaulį. Lietuvių muzika perklausoma milijonus kartų ir tarp klausytojų yra ne tik mūsų šalies melomanai. Tuo verta pasidžiaugti. Muzikos kokybė jau yra visiškai kita. Ji buvo bene pagrindinis vardiklis formuojant nominantų penketukus. Kam atiteks apdovanojimai – paaiškės sausio 25 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, o pirmadienį oficialiai paskelbsime, kas pateko į nominantų gretas“, – sakė M. Tyla.

M.A.M.A nominantų paskelbimo renginys pakilės iki dangaus, nes vyks vienoje aukščiausių Vilniaus vietų – kokteilių bare „Skybar“, kuris šiais metais taps oficialia apdovanojimų rezidencija.

Anot organizatorių, tai bus rimtas vakarėlis prieš didžiąsias iškilmes. Renginį ves Jonas Nainys, kuriam prieš kelis metus yra tekę vesti ir didžiuosius M.A.M.A apdovanojimus.

Nominantų paskelbimas bus transliuojamas tiesiogiai internetu M.A.M.A Facebook’o puslapyje. Transliacijos pradžia – 19.30 val. Apdovanojimų M.A.M.A partneriai – muzikos autorių teises atstovaujanti asociacija LATGA ir atlikėjais bei muzikos leidėjais besirūpinanti asociacija AGATA.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų