Išdegusiame Smiltynės miške sužaliuos keli šimtai pušelių. Šį penktadienį, balandžio 18 dieną jas pasodins Lietuvos radijo ir televizijos laidų vedėjai kartu su bendrovės „Švyturys“ atstovais bei Kuršių nerijos nacionalinio parko darbuotojais.

Norinčius kviečiame prisijungti prie pušelių atsodinimo akcijos Smiltynėje 12.30 val.

Akcijos „miškininkai“ – LTV „Lietuvos dainų dešimtuko“ vedėjai Rolandas Vilkončius ir Laura Imbrasienė, „Labo ryto“ vedėjas Ignas Krupavičius, LTV2 laidos „Gyvenimo ratu“ ir Lietuvos radijo laidų „Toks gyvenimas“ ir  „Neišjunk televizoriaus“ vedėja Zita Kelmickaitė, sporto komentatorius Linas Kunigėlis, populiariausios Lietuvos radijo laidos „Ryto garsai“ vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

Penktadienį įvyksianti pušelių atsodinimo akcija – baigiamasis paramos projekto „Atgaivinkime Smiltynę 2006–2008“ etapas. 2006-ųjų vasarą Smiltynės mišką nusiaubė didžiulis gaisras. „Švyturys“ ir LRT neliko abejingi šiai nelaimei, kaip ir daugelis žmonių iš visos Lietuvos. Vasarą Jūros šventės koncerto metu Lietuvos gyventojai unikalaus pajūrio miško atgaivinimui paaukojo daugiau kaip 100 tūkst. litų. Bendrovė „Švyturys – Utenos alus“ miško atkūrimui skyrė 30 tūkstančių litų, Lietuvos radijas ir televizija – 10 tūkstančių litų. Už rėmėjų pinigus Kuršių nerijos Nacionalinio parko direkcija įsigijo traktorių, kurį naudoja miško darbams.

Planuojama, kad per porą metų bus atsodinta daugiau kaip 50 hektarų miško. Vietoje sudegusių medžių sodinamos pušys ir beržai.


Rašyti komentarą...
V
Via Dolorosa
2008-04-15 12:42:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eikit, eikit, kad paskui koks Zujevas ar Sabonis privatizuotų ir jus šunimis užpjūdytų... Šaunūs lenkai, kuriems miškas - tautos nuosavybė... O Lietuvoj... Gintas bokštas - privatus, gintas Seimas - už turtuolius...
Atsakyti
0

K
Kestas
2008-04-16 09:31:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na as aisku suprantu kad tai PR'ine akcija, ir kad tuos oficialius dalyvius nuves savas transportas, taciau kam tada siaip is salies norincius prisideti erzinti "kvietimais" tokiais - pvz vien tokia smulkmena kur atvykti reiketu? Isvis nuveztu i vieta ar topinti kelis km neaisku kur?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų