Lino Kleizos sūnus užvaldė krepšinio aikštelę: auga naujas krepšinio talentas?

Šiandien „Siemens“ arena vėl drebėjo nuo krepšinio kamuolių dundesio. Rytojaus kovai prieš „Žalgirį“ ruošėsi „Lietuvos ryto“ komanda.

Vilniaus klubo viceprezidentas Linas Kleiza šiandienos treniruotei į pagalbą pakvietė mažiausiąjį savo šeimos narį – sūnų Jokūbą. Akivaizdu, kad mažylio genuose užkoduota meilė krepšiniui. Iš džiaugsmo krykštaujantis vaikas salėje varinėjosi kamuolį ir mėgino pataikyti į krepšį.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. L. Kleizos sūnus užvaldė krepšinio aikštelę: auga naujas krepšinio talentas?

Primename, kad sūnaus L. Kleiza su žmona Agneta susilaukė 2015 birželį. Vaikelis gimė praėjus pusmečiui po jųdviejų vestuvių.

2014-ųjų sausį įvykusi tuoktuvių ceremonija buvo slapta. Apie ją žinojo tik artimieji ir geriausi bičiuliai.

Apie asmeninius santykius garsų krepšininką prakalbinti ypač sunku. Vyras iki šiol viešai vengia kalbėti apie šeimyninį gyvenimą, meilę ir santykius. Tačiau gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ visai neseniai L. Kleiza atskleidė, jog yra užtikrintas, kad Agneta yra būtent ta, su kuria jis nori nugyventi visą gyvenimą.

„Aš visada tikėjau, kad kai sutinki moterį, viskas susidėlioja natūraliai. Tai taip ir buvo. Mums susipažinus buvo visko – ir susižavėjimas, ir priešingumas. Gal ne tą pačią minutę supratom, bet tikrai greitai abu pajutom, kad nusimato ilgas gyvenimas kartu“, – kalbėjo L. Kleiza.

Krepšininkas mylimajai pasipiršo 2013-aisiais.

Kaunietė L. Kleizos žmona, 2005 metais papuošusi „Olialia” mergaičių kalendoriaus viršelį, artimus santykius su Linu užmezgė 2011 metų vasarą.


Rašyti komentarą...
M
Mindikas
2017-10-07 15:20:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiu talentu pilna kinija
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų