Lietuvoje koncertuos Latvijos atstovė „Eurovizijoje“ Aminata

Skirtingų etninių šaknų turinti 22-ejų Aminata ką tik stulbinančiai pasirodė tarptautiniame „Eurovizijos“ konkurse, pelnydama Latvijai 6 vietą finalinėje lentelėje. Lietuva jos pasirodymui skyrė daugiausiai – 12 balų. Netrukus egzotiškoji Aminata pasirodys festivalyje „Galapagai 2015“.

6

Liepos 24-25 dienomis Zaraso ežero saloje vyksiantis festivalis „Galapagai 2015“ Aminatai bus ypatingas pirmas kartas. Išskyrus „Euroviziją“, tai – pirmasis jos pasirodymas už Latvijos sienų. Ir šią vasarą tai bus vienintelė galimybė pamatyti ją koncertuojančią Lietuvoje.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Lietuvoje koncertuos Latvijos atstovė „Eurovizijoje“ Aminata

„Aminata yra pribloškianti savo energija, savo balso gelmėmis ir savo sceniniu charakteriu. Ji tikrai suteiks labai įdomių spalvų mūsų festivaliui, kuriam pati visa širdimi ruošiasi. Kartu su ja atvyksta geriausi ir profesionaliausi Latvijos muzikantai. Aminatos komanda ruošia specialų šviesų šou, jos pasirodymą kuria 10-ies žmonių komanda“, - pasakoja festivalio „Galapagai 2015“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Tiek afrikietiško, tiek latviško kraujo turinti atlikėja Aminata gimė Rygoje 1993-iaisiais. Jos mama – latvė, o tėvas kilęs iš Burkina Faso, Vakarų Afrikos. Susipynusios skirtingos kultūros merginai įskiepijo unikalius duomenis.

REKLAMA

Jos stiprus balsas ir išskirtinė išvaizda prikausto dėmesį visuose dainų konkursuose ir muzikos projektuose, kad ir kur Aminata dalyvautų. Egzotiška mergina visuomet sulaukia didžiulio pasisekimo.

Daugybe talentų apdovanota latvė pati kuria muziką, groja fleita, bet ji visuomet norėjo tapti dainininke ir tik ja. Prieš savo pasirodymus scenoje atlikėja mėgsta susikoncentruoti, todėl vengia bendravimo. Tokiomis akimirkomis Aminata klausosi muzikos, ypač etno, kuri užkelia ją ant reikiamos bangos. Dažniausiai atlikėja slepiasi tamsiame kamputyje, kad niekas netrukdytų. Tačiau po pasirodymo ji tampa labai atvira, draugiška ir komunikabili. „Aš manau, kad kiekvienas atlikėjas svajoja koncertuoti didžiojoje scenoje. Vien mintis, kad tavęs klausosi daugybė žmonių, yra stipriai jaudinanti. Svajoju mėgautis akimirkomis, kurios mane pripildo nuostabių jausmų“, - sako į Lietuvą atvykstanti „Eurovizijos“ žvaigždė Aminata.

Liepos 24-25 dienomis muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai 2015“ taip pat koncertuos „Mobb Deep“, „Pendulum DJ Set & Verse“, „The Petebox“, „Toploader“, „G&G Sindikatas“, „Trubetskoy“, „Golden Parazyth“, „Lilas ir Innomine Orchestra Show“, „Ba.“, Mesijus ir Munpauzn, „Freaks on Floor“, „Tie Geresni“, „Jama & W“, Omerta, „Tavo Tėvas“, „Despotin Beat Club“, „Z on A“ ir dar daug kitų grupių, kurios bus skelbiamos netrukus! Bilietus platina „Tiketa“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų