Lietuva pasitiko grįžusį Donatą Montvydą

„Eurovizijos“ finalininkas Donatas Montvydas – jau Lietuvoje. Dainų konkurso finale Švedijos sostinėje Stokholme sekmadienio naktį Lietuvos atlikėjas Donny Montell (Donatas Montvydas) užėmė 9 vietą.

D.Montvydas, pasirodęs su daina „I've Been Waiting For This Night“, šįkart buvo įvertintas geriau, nei 2012-aisiais, kuomet konkurso finale dainavo Azerbaidžano sostinės Baku scenoje ir užėmė 14-ąją vietą.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas sugrįžo į Lietuvą

„Apskritai, palaikymas iš užsienio buvo labai didelis. Aš labai džiaugiuosi, kad atsitiktinai suveikė ir mano „lamos“ plaukai“, - nusileidus Vilniuje sakė D. Montvydas.

„Iš esmės esu laimingas, - po „Eurovizijos“ finalo prisipažino devintą vietą užėmęs Lietuvos atstovas Donatas Montvydas. - Nemeluosiu, į finalą žengiau su mintimi, kad kovosiu dėl pirmos vietos.

„Jeigu kalbama apie skaičių „9“, esu patenkintas, bet, mano akimis, mes užsitarnavome kitų valstybių bei profesionalų muzikantų pagarbą. Visa pasirodymo visuma buvo verta pagarbos. Žmonės prieidavo ir sakydavo, kad šis pasirodymas yra vertas TOP-3 pozicijų. Ir tai yra svarbiausia“, - vėlią naktį su žurnalistais bendravo D. Montvydas.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Devintą vietą „Eurovizijoje“ iškovojęs Donatas Montvydas: jei per tris metus nelaimėsiu „Grammy“, dalyvausiu ir trečią kartą


Rašyti komentarą...
A
Anupriuks
2016-05-15 23:01:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mięgantis angęlas kodęl ne i penketa pakliuva per daugsvajoja
Atsakyti
-1

J
Jurgita
2016-05-15 22:46:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
patys jus iskrypeliai, daugiau tokiu zmoniu kaip Donatas!
Atsakyti
-2

A
Anupriuks
2016-05-16 01:46:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo minute trecęs buva is ketvirta karta paims ka viens bet buva sakyta ka viens lauke ne karys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų