Lamaras Odomas ir Khloe Kardashian santuokai davė antrą šansą

Lamaras Odomas ir Khloe Kardashian, kuri tebėra jo oficiali žmona, nors pora jau kurį laiką gyvena atskirai, sustabdė skyrybų procesą po to, kai buvęs garsus NBA krepšininkas po kelias dienas trukusių linksmybių viešnamyje vos išvengė mirties.

11

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Lamaras Odom ir Khloe Kardashian santuokai davė antrą šansą

Televizijos realybės šou žvaigždė prašymą nutraukti ketverius metus trukusią santuoką su L.Odomu pateikė 2013 metų gruodį, priežastimi nurodydama nesutaikomus skirtumus.

Kh.Kardashian advokatė Laura Wasser ( trečiadienį kreipėsi į Los Andželo teisėją su prašymu atšaukti skyrybų dokumentus, ir šis prašymas buvo patenkintas.

Šios procedūros neužkerta kelio vėliau vėl pateikti prašymą nutraukti santuoką.

35 metų L.Odomas šiuo metu gydomas Los Andžele, į kurį buvo pervežtas iš ligoninės Las Vegase, kai jo sveikatos būklė pastebimai pagerėjo.

Atleto gyvybė buvo pakibusi ant plauko, kai jis praėjusią savaitę buvo rastas netekęs sąmonės Nevados valstijos Parampo mieste esančiame viešnamyje „Love Ranch South“.

Jis patyrė kelis insultus, sutriko jo organų veikla ir sportininkas buvo prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo aparato.

REKLAMA

Pranešama, kad per keturių dienų viešnagę viešnamyje L.Odomas vartojo kokainą, lytinį pajėgumų stiprinančius vaistus ir alkoholį.

Kh.Kardashian Las Vegaso ligoninėje nuolat budėjo prie L.Odomo, o antradienį išplatino pareiškimą, kuriame padėkojo medikams ir visiems žmonėms už jų rūpestį bei palaikymą.

„Praėjusi savaitė buvo neįtikėtinai sunki“, - rašė Kh.Kardashian.

„Jų nuostabios globos dėka padaryta neįtikėtina pažanga... Ačiū už jūsų nuolatinį palaikymą! Dievas didis!!!“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų