Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Šią savaitę radijo stočių eteryje startavo dainininko Lino Adomaičio ir Pusho iš grupės „G'n'G Sindikatas" bendras darbas „Ji mano“. Atlikėjai prisipažįsta, kad šios dainos kūrybinis procesas truko daugiau nei pusę metų: „hip-hop ir soul muzikos miksą puošia ne tik gyvi instrumentai – dainos tekstas skatina paklausti, ar mes puoselėjame ir kuriame, ar tiesiog numojame ranka ir griauname,“ – sako Linas.

REKLAMA

„Taip, dainos „Ji mano“ žodžiai apie santykių nestabilumą. Skyrybos, ypač Lietuvoje yra normalus dalykas. Kai kurie net puikuojasi tuo ir pristato tai kaip šou elementą, reklamą. Ne veltui pagal skyrybų statistiką pirmaujame Europoje. Jauni žmonės į tarpusavio santykius žiūri be jokių vertybių, be jokios filosofijos, o tik su egoizmu: patinka – kartu, nepatinka – skiriamės,“ – apie kūrinio idėją kalba Pushaz, pridurdamas, kad kūrinio žodžiai labai asmeniški, ir jam pačiam teko visa tai patirti, išgyventi ir stengtis nepasiduoti egoizmui.

REKLAMA
REKLAMA

Atlikėjai įsitikinę, kad šiandien šis reiškinys yra labai aktualus ir artimas kiekvienam, nes egoizmas nėra pamatas, ant kurio galima statyti jaukius namus, o pikti žodžiai ir ginčas nėra kelias spręsti rūpesčius. „Kūryba – tavęs visad išklauso, ji supranta, jeigu reikia paguodžia ir nuramina. Taip ir gimė šio kūrinio pagrindinė tema, kuri palies kiekvieną, vertinantį žmogaus orumą, šeimos stabilumą ir tikrą tarnystę joje, kuomet vienas kitą priimame tokius, kokie esame – su trūkumais, problemomis ir kompromisu,“ – kalba Pushaz ir Linas Adomaitis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų