Kuri suknelė tinka labiau? Garbingo amžiaus nuotaka prašo pagalbos

Internete naršančių žmonių, 93-ių metų amžiaus prosenelė prašo padėti jai išsirinkti svajonių vestuvinę suknelę.

4

Australijos Canberra mieste gyvenanti Sylvia Martin (93) „Facebook“ naudotojų prašo mados patarimų, kurie jai padės gražiau atrodyti savo sužadėtiniui Frankui Raymondui (88).

Mada besidominti Sylvia „Birdsnest“ parduotuvėje nusprendė išsirinkti šiai progai tinkančią suknelę, tačiau niekaip negali apsispręsti tarp keturių skirtingų, bet tuo pat metu ir labai žavingų, raudonos spalvos apdarų.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kuri suknelė tinka labiau? Garbingo amžiaus nuotaka prašo pagalbos

Parduotuvės darbuotojai Sylvios, apsivilkusios šias 4 sukneles, fotografijas įkėlė į savo „Facebook“ paskyrą ir sekėjams liepė patarti, kuris variantas būsimai nuotakai tinka geriausiai.

„Frankas ir Sylvia vienas kitą pažįsta daugiau nei 20 metų. Jau ne kartą būsimasis vyras prašė Sylvios rankos, tačiau ji vis atsisakydavo, nes manė, jog pakeitus pavardę ji parodys nepagarbą savo jau anapylin iškeliavusiam vyrui. Prieš metus Sylvia pasiligojo ir persikėlė į Canberrą, kad galėtų būti arčiau šeimos. Frankas manė prarado paskutinį šansą su mylima moterimi, bet pagerėjus jos būklei, pati senolė susirado netoli Adelaidės gyvenantį Franką ir įkalbėjo jį atsikelti gyventi į Canberrą bei būti su ja. Frankas čia persikėlė prieš porą mėnesių ir vėl bandė laimę prašydamas Sylvios už jo tekėti. Sužinojusi, kad po santuokos ji gali pasilikti savo pavardę, senolė sutiko“, - rašė parduotuvės darbuotojai.

REKLAMA

Internautai greitai sureagavo į šį įrašą ir teigė, kad Sylvia turėtų dėvėti tai, kas jai teikia daugiausia laimės. Galiausiai, ji pasirinko variantą C. Už šį elegantišką apdarą balsavo daugiau nei 5000 žmonių.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuotaka iš Brazilijos surengė neįprastą mergvakarį


Rašyti komentarą...
D
Dalia
2017-06-10 18:23:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siai moteriskei, mano nuomone, raudona spalva netinka. Gal labiau tiktu melynos ar juros spalvos suknia.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų