Krivickų šeimoje – šventė: gimtadienį švenčiantis sūnelis sulaukė įspūdingos dovanos

Balandžio 5-ąją dieną Kristupo Krivicko ir jo žmonos Jurgitos namuose bvo šventė – porai gimė 5-asis vaikelis. Praėjus beveik dviems mėnesiams, pora ir vėl švenčia.

23

Šįkart – 4-osios savo atžalos, sūnaus Augusto gimtadienį.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krivickų šeimoje – šventė: gimtadienį švenčiantis sūnelis sulaukė įspūdingos dovanos

Apie tai socialiniuose tinkluose pranešė ir gražiausiomis šventės akimirkomis pasidalijo pats Kristupas.

Įsiamžinęs tarp balionų su sūneliu, žinomas vyras rašė: „Va svarbiausias mano laimėjimas ir jo šventė – nuo vakar Augustas jau ne šiaip koks mažiukas dvimetis, o jau didelis trimetis su savo nuosavu motociklu.“

Gerbėjai netrukus suskubo sveikinti Augusto ir jo tėvų. „Sveikinimai ratuotam trijų metų vyrukui“, „Su gimimo diena, Augustai“, „Kaip greitai – atrodo tik gimė – su gimimo diena, žente“, – rašė gerbėjai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kad 4-asis sūnelis Augustas gimė sverdamas vos 1300 gramų, todėl besilaukdama 5-ojo vaikelio, Krivickų šeima buvo itin susirūpinusi, vis dėlto paskutinis nėštumas praėjo kuo sklandžiausiai.

„Jurgitai prieš Kalėdas buvo tam tikra krizė – jai teko gulėti ligoninėje ir galvoti, kad net ir šiuo atveju gali visaip būti. Bet parašiau padėką, nes esu labai dėkingas už tokią atidžią, kruopščią ir profesionalią priežiūrą, nuolatinį stebėjimą ir tyrimus Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos centro medikams. Tikrai labai daug padarė, kad viskas taip sėkmingai baigtųsi. Ir prasidėtų“, – dar anksčiau sakė K. Krivickas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų